1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Job pet bug

1. WikiLeaks

WikiLeaks   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ASIL ÇARLARINIZLA YAPMAYINN VİRÜS GİBİLERR

Pet bugu hortladı yine ama kimseye tavsiye etmiyorum. her transport olduğunuzda petler etrafınızda çıkıyor. Ben yinede anlatayım Job kıyafetinizi giyerek job petine biniyorsunuz sonra petten teleporta doğru ilerleyin o peşinizden gelirken peti kapatın. Bunu bin in kapat şeklinde ne kadar yaparsanız job kıyafetini çıkarttığınızda etrafınızda o kadar job pet oluyor. Şimdilik buraya açtım görülmesi açısından daha sonra bug bölümüne taşırsanız sevinirim ^_^

2. black_lotus32

black_lotus32 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baska buglarda cıkmıstır :)

3. CWsaila

CWsaila Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي
    Cyber-Warrior™ بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِ
    olan oldu :D başka bug varmı?

4. menelan

menelan Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu bugtan kurtulmanın yolunu bilen yokmu ? :S

5. GNR

GNR Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    job lv 100 yapma bugunu bilen varmı ? bunlar gereksiz buglar daha onemli seylere yogunlaşmak lazım :)

6. WikiLeaks

WikiLeaks   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gereksizdir ayrı konuda birinden görüp yaparsanız10 12 saat her teleport oluşunda yanında çıkıyolar bi daha teleport olmak için hepsini kapatman gerekiyor o yüzden. Uyarı mahiyetinde bir konu bu

7. maestaso

maestaso Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlar gereksiz diyorsun ama havadan atıyorsun bu bugla görev itemlerini dupeliyor bir günde 120 lvl hunter thief olabilirsin rev6 kaynaklı bir bug.Bne denedim oluyor ama tam sekilde anlamadım yapılısını isler karıstı,dupe yapamadım.Düzeltmek isteyince job elbisesi cıkarıp atları öldürüyoz sonra job kıyafeti giyiyoz ondan sonra 3 tane kalmisti bende onlarıda öldürdükten sonra tp oluyoz ve artık atlar yok ama şu varki sonra tekrar yapmak isteyince bidaha cikmadilar belki serverden düzelttiler yada atları yok ettim diyede olmus olabilir ama su varki ilk zamnki gibi yoğun değil belkide 1.secenek dogrudur.(dupe nasıl oluyor derseniz gidip 10 tane topluyon sonra 10 tane item olan ati öldürüyon teker teker son ata kadar böle devam hepsi ölünce sonra tp olduktan sonra tekrar atlar cıkıyor hepsinde nekadar at varsa ve item varsa carp artık görev itemi olması lazım böle böle cogaliyomus bende bu görev itemi olan atları öldürüp itemleri düsürme olayını kacırdım.) sonucta 120 lvl olan oldu sanırım.