Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar Heryerde görüyorum Job cave falan yazıyor sp kasılıyormuş sabah akşam 7/24 bota bırakılıyormuş bunu bana ayrıntılı anlatacak arkadaşlar arıyorum Lütfen bilen ve uygulayan arkadaşlar yorum yapsın şimdiden Teşekkürler :coffee:

Ps:Char 92 Wizard tır

Takımı
Besiktas
Job cave dediğimiz yer 105+ hunter/trader ve thieflerin girebildiği görevler ile sp/ex kasılan mekandır.

Takımı
Fenerbahce
Anladım Çok Teşekkür Ederim Bir Sorum daha Olacaktı, 105 olunca Doğal olarak Buraya giriyoruz ve de Normail Bot a Bıraktığımızdan daha fazlamı Exp ve Sp veriyor Bu Job Cave?

alpaslan_1907 demiş ki:
Anladım Çok Teşekkür Ederim Bir Sorum daha Olacaktı, 105 olunca Doğal olarak Buraya giriyoruz ve de Normail Bot a Bıraktığımızdan daha fazlamı Exp ve Sp veriyor Bu Job Cave?
görev ile sp kasıyorsunuz
1 görev ortalama 700 sp veriyor cavenin doluluk oranına göre günde 300k sp kasabilirsiniz

Takımı
Fenerbahce
SirGLooMy demiş ki:
alpaslan_1907 demiş ki:
görev ile sp kasıyorsunuz
1 görev ortalama 700 sp veriyor cavenin doluluk oranına göre günde 300k sp kasabilirsiniz
Bu Mükemmel Birşey o zaman Bir an Önce +105 olmak lazım anlaşılan..Peki Artı ve Eksi Yönleri nelerdir? :roll:

Takımı
Fenerbahce
Biraz daha Açabilirmiyiz belirli Bir saatlerimi Var yoksa Kafasına Esen Cave e Girip Bottakileri Yatırıyormu?

alpaslan_1907 demiş ki:
Biraz daha Açabilirmiyiz belirli Bir saatlerimi Var yoksa Kafasına Esen Cave e Girip Bottakileri Yatırıyormu?
sürekli belirli bir zamanı yok
sürekli girip party sistemi ile istediğin kadar sp kasabilirsiniz cavede bir thief birde hunter bölümü var yani içerde savaş halindesiniz ^^

Takımı
Fenerbahce
SirGLooMy demiş ki:
alpaslan_1907 demiş ki:
sürekli girip party sistemi ile istediğin kadar sp kasabilirsiniz cavede bir thief birde hunter bölümü var yani içerde savaş halindesiniz ^^
Son Sorum Thief veya Hunter lar Öldükleri Zaman Exp Kaybı Oluyormu?

alpaslan_1907 demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
alpaslan_1907 demiş ki:
Son Sorum Thief veya Hunter lar Öldükleri Zaman Exp Kaybı Oluyormu?
mutlaka exp kaybı oluyordur o konuya hiç dikkat etmedim ama zaten yatsan bile çok büyük bir exp kaybetmediğin için bir sorun teşkil etmez

Harbiden 300k mı ?
Kim kasmış bir günde 300k ?
Bende giriyorum ama 8 li pt ile en fazla 70k kasıyorum günde.
Ki bu bile çok güzel bir rakam.
1 Ayda 2.1m sp eder.

+Dejavu+

Bilgiliyim
Şöyle bişey var thief ile hunter/trade cave arasında kapı yok doğal olarak thiefler dönüp dolaşıp hunter mekanına gelebiliyor ve herkezi bottayken temizliyor bu ölme oranı yeni thief/hunter update'sinden sonra dahada çoğaldı millet Rank derdinde olduğundan çok yatılıyor. Ve odalar çok dolu :thumbsup:

Takımı
Fenerbahce
High_Blank demiş ki:
Şöyle bişey var thief ile hunter/trade cave arasında kapı yok doğal olarak thiefler dönüp dolaşıp hunter mekanına gelebiliyor ve herkezi bottayken temizliyor bu ölme oranı yeni thief/hunter update'sinden sonra dahada çoğaldı millet Rank derdinde olduğundan çok yatılıyor. Ve odalar çok dolu :thumbsup:

Baya Bir Uğraşacağız Yani Anlaşılan daral:

Yukarı Alt