volkan.ka demiş ki:
Arcadia demiş ki:
nerede pili bitmiş , vadesi dolmuş bir oyuncu var hemen 6s buluyor onu helal olsun valla size ^^
Kuzum şaka mı yapıyorsun? Pili yeni takmış adam pervaneler uçuşuyor adamın kafasında.

Tiger Woods demiş ki:
Transfer döneminin sonunu bekleyin ilk siz alırsınız biz alınca piyasadan kaybolursunuz merak etmeyin 8)
2 -3 yıldır ne zaman sildiniz?
Guiza ile mi?
Efendiler bırakın boş konuşmayı.Çıkıp tebrik edin şu takımı.

@extraloob

Taraftar dediğin böyle olmalı.
İnş hayırlısı olur takımımız için :muck:

Pehh elano geldide noldu adam ilk 11 e doğru düzgün çıkamadı leo franco desen herif out a çıkan topu tutar bir keita sağlam...jo yu da görücez
he birde gökhan zanı da aldınız herif çürük çıktı bu sene kaçkere sakatlandı, kakaladı bjk size :mrgreen:

Gökhan Zan kakalanmadı , çünkü kakalamak için bizim onlara bir ücret vermemiz gerekirdi.Böyle birşey olmadı.
Leo Franco için söylediğin saçma cümleye bişi demiyorum.Maçları nasıl izliyorsun bilemiyorum.
Elano geldi de ne oldu demişsin,Adamın ilk 11 de çıktığı maç sayısı belli.Biraz oynatılması lazım, adam kötü diye oynatılmıyor dersek hata yapmış oluruz,Oynatılacak yer bulunamıyor.Kimi kesecek?

DukeNukem demiş ki:
Hayırlısı olsun takımımıza.

Bu arada bu Jo Avrupa Ligi maçlarının hiçbirinde oynayamayacakmış.Çünkü Everton'da Avrupa Ligi maçı oynamış.
Öyle birşey yok güzel kardeşim.
Yeni gelen kurala göre eğer biz bu turu atlarsak oynayabilecek.
Lütfen yanlış bilgilendirmelerde bulunmayalım. :muck:

Valla son 2 senedir muthiş bi transfer politikamız var.Kewell,Elano,Baros,Keita şimdide Jo. 8)

volkan.ka demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
Hayırlısı olsun takımımıza.

Bu arada bu Jo Avrupa Ligi maçlarının hiçbirinde oynayamayacakmış.Çünkü Everton'da Avrupa Ligi maçı oynamış.
Öyle birşey yok güzel kardeşim.
Yeni gelen kurala göre eğer biz bu turu atlarsak oynayabilecek.
Lütfen yanlış bilgilendirmelerde bulunmayalım. :muck:
Valla ben NTVSpor'un yalancısıyım.Onlar öyle haber vermişler. :P

transfere fb cephesinden yorumlar :P
yapcanız işede sizede başlıcam herkez transfer yapıoyor biz hala bekliyoruz yazıklar olsun size adamlara jo bıle geldı

yönetim uyusun dursun türkiyenin en zengin kulübüyüz şu kadroya bak gs bir zamanlar bizden para dileniyordu şimdi yıldızlar karması oldular bu nasıl iş anlamadım başkan uyan taraftartarını delirtme biz en büyüğüyüz sesimizi duyuralım artık carlostan beridir yıldız gelmiyor noldu her sene yıldız getiricem diye söylüyordun yıldız transferleri bekliyoruz alexle santosla güizayla olmaz bu işler

canlar biz büyüğüz ama transfer aklı mantığında onlar bizden ilerde allah korusun ki onlar bizden iyi maddi konuda olucaklar ki oluzaklar inanın bana bu günleri mumla ararız

Bence Haldun Üstüneli transfer etmeliyiz adam çatır çatır transfer yapıyor bu kadar kısıtlı bütçeyle !! Biz de ala ala Gökhan Ünalı alıyoz...

arkadaşlar bu yönetimle bu başkanla olmazzz adamlar transfer üstüne transfer yapıyo biz daha dentinho yok nene isim üretiyoruz yazık bize ayıp bize gs kim yaa bizden fazla transfer yapsın yapamıolarsa başkanlıgı istifa etsin...............

yaw bune böle gs bile jo yu aldı biz sadece g.ünal lamı yetinecez :(( !!!

HADİ BAŞKAN PATLAT Bİ BOMBA ARTIIK LÜTFEN !!!

Para yok dedigimiz Galatasaray Donattı takımı be Yazıklar olsun !

rakiplermiis Jo, neil gibi oyuncular transfer edio bizim simdiye kadar yaptimis bit g.ünal transferii biraaz daha hizli olmamis lazim sol tarafa bir adam lazim :S

adamlar jo u aldı yaa ee başkan inşallah şampiyon olamayız bak bakalım o zaman noluyo seni ellerimizle tutup atarız o klupten dışarı

ALLAAH AŞKINA DENTİNHOYU İSTİYORUZZ YAAA KIÇI KIRIK TAKIMLAR TRANSFER YAPSIN JOYU ALSIN KEİTAYI ALSIN BİZ GÖKHANI ALALIM BU NE YA KNDİNİZE GELİN EN AZINDAN ŞU ADAMI GETİRİNDE BRAZCIKTA OLSA KNDİNİZİ AFFETTİRİN ŞANLI KADIKÖYÜ DOLDURUN BİZ GÖKHANI GUİZAYI SEYETERMEK İSTTEMİORUZ YILDIZ İZLEMEK İSTİORUZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yeter artik alin bi genc oyuncu ya sabrim tükendi !!!! :mrgreen:

Joooo Harika ::S:Sadamlar harika transfer yapıo biz hala yok dentinho yok güiza :Syeter artık istemiorz :Sbiz gökhan ünalı aldk adamlar patlatıo bombaları :Sboşa paralar gidio:S
YETER AZİİZZZ YILDIRIM...:S

adamlar keita elano ve jo gibi buyuk yıldızlar alıo biz hala yerimizde sayıyoz bi bombada biz yapalım artık anelka hooijdonk gibi

gsde para yok adamın kadroda yok yok baros 2ay yok diye joyu alıyolar bizde para var(sözde) biz hiç bi istedimiz adamı alamıyoruz yazık ben artık cok sıkıldım haberleri umutla acip sonra hayal kırıklına ugramaktan nese inşallah dentinho gelir...

The End

Ya ne oluyor anlamıyorum. Transfer yokmu.. :lol:

ALINTI : http://www.superfb.com/haber/37139/corinthiansdan-dentinho-aciklamasi/?ref=ABM1&frm_page=1#yorum

Son dakika haberleri. Haldun'un Türkiye dönmediğini öğrenen, İngiltere premier lig, takım başkanları. Futbolcularının manajerlerini evlerine ve otel odalarına kilitledikleri söylentisi, ingiliz gündemine şok gibi düştü.. :D :D

Sensual demiş ki:
Son dakika haberleri. Haldun'un Türkiye dönmediğini öğrenen, İngiltere premier lig, takım başkanları. Futbolcularının manajerlerini evlerine ve otel odalarına kilitledikleri söylentisi, ingiliz gündemine şok gibi düştü.. :D :D
Puhahahha. :lol: :mrgreen:

Sensual demiş ki:
Ahahah süpersin hacım :lol: :lol: :P

Sensual demiş ki:
Ahaha koptum ya :P

Arcadia demiş ki:
nerede pili bitmiş , vadesi dolmuş bir oyuncu var hemen 6s buluyor onu helal olsun valla size ^^
:mrgreen: :mrgreen: 42 yaşında değil 22 yaşında.

her transfere bir kulp takmayın artık beh,anlamsız oluyor çünkü,gidin ünal'ı alın,makukula falan. :P

Gökhan Ünal ya,Trabzonlular kurtulduğuna seviniyorlar.
Trabzonlu birçok arkadaşımın yorumları beni güldürüyor.

Yukarı Alt