Jo Alves özür diledi
Islıklı protestoya maruz kalan Brezilyalı yıldız günah çıkardı, “Taraftar her zaman haklıdır” açıklamasını yaptı.

Diyarbakır maçında oyuna girerken ve topu ayağına aldığı her an yoğun şekilde ıslıklanan Jo Alves, Galatasaray TV’ye içini döktü. Sözlerine, “Öncelikle özür dilemek istiyorum” diyerek başlayan Sambacı, “Taraftarlarımız gazetelerde çıkan tüm haberlere inanmasınlar. Çünkü hepsi doğru değil. Yanlış bir şey yaptıysam bundan dolayı pişmanlık duyuyorum ve özür diliyorum. Çünkü Galatasaray Kulübü’nün ne kadar büyük bir camia olduğunu biliyorum. Burada iyi bir izlenim bırakmak istiyorum. Maçtaki protestodan dolayı üzgünüm ama bu protestoları kesinlikle kınamıyorum. Taraftar her zaman haklıdır. Sonuçta onlar da bizden başarı bekliyor. Benim hakkımda çıkan bazı haberler vardı. Taraftarlar bunun doğru olup olmadığını bilmiyordu. Ama şimdi doğrusunu duymuş oldular. Bir özür borcum vardı, onu ödüyorum. Tepkiden dolayı tabii ki üzgünüm, ama az önce de söylediğim gibi, olayları taraftar haklıdır diye yorumluyorum” ifadesini kullandı.​

Yukarı Alt