gardaş extraloob diye bi yerdeyim valla sen bilirm
Yaptığın yapılandırma iyi güzel ama şunu beğenmedim "fire niye yok?" sonuçta nük char kasıyoruz amacımız fazla vurmak ve shield+sword olup block ve def sağlamak bana göre ana skill lr yan skill fire char protector veya armor coldda 80-90 degil max 60 veya 68 :)

ama yinede emeğe saygı diyorum :)

rehber icin cok teskkurler gercekten pvp bilgisi flan cok acıklayıcı olmus yalnız kafam takılan bır soru var smashing series neden eklemiyoruz :roll: son kıtapcıgının pys damage cok yuksek dıye bılıyorum yuzde olrak(yanlısta hatırlıyor olablırım) ama bır acıklama lutfen

Apt

rank8
bicheon zaten 90 olmıyacakmı %90 atack wermiş olacak heuksal %30 atack için neden spear kullanalım???(326 hp veriyo ayrica 30 lwl)

CHaKaLL

Öğretiyorum
çok güsel bir yapılandırma.insanın bu şekilde bir çar yapası geliyor :D hemen başlayım bire buker çarım olsun

arkadaş kıyafet seçimi bölümünde 7dye kadar protector kullanın demişsin ama 8-9 degreyide protector kullansak daha iyi defansımız olmazmı. birde senin dediğin gibi 8-9 degreyi garment giyersek iyi ve sağlam olması için çarın elbiseler en az + kaç olmalı??Cevap verirsen sevinirim..

sikilleri 90 90 90 30 yapmak icin ortalama 800k sp lazım en az 750k oldugunu bılıyorum cold90 lıght90 a katılıyorum el yakmanın lıght olmasıda mantıklı bicheon yerıne fire verilse daha ıyı olmazmı birde geri kalan 30 lvl lik kısmı pacheona(bovsikili) verilse artı atak ratıng puanı gelir vhite havk summon ve mınd concentartıon ile tam hatırlamıyorum ama 45 50 puan atak raatıng gelır ayrıca demon solu arrov acılsa(menzılı uzatan buf) nukerlerın menzılı uzarmı bılmıyorum ama uzarsa 6metre + en az 2 metre daha eklenır 8 metrelık menzılle pvp de olsun mop kesmede olsun bir adım onde başlanır pvp de 1 0 önde başlanır diye düşünüyorum tabı bunlar benım fikrim

tesekkurler cem cok guzel rehber olmus benimde bole bi charım var senin dediklerine gore yapılandırdıgım.

KAAN (pisrapci) :D:D

Yukarı Alt