bi kaç gündür telefonuma mesaj gelip duruyor yok şu bayandan 2 gecelik iş teklifi felan aldınız diye. ilk başlarda pek sıcak bakmadım ama aradılar biraz önce. üyelik almışsınız felan dedi. şaşırdım dogrusu ama ayda 6 bin tl maaş veriyorlarmış sizce jigolo olmak mantıklı bi fikir mi yardımcı olun pls :lol: olsam mı olmasam mı :D

prezerLATİF diye bişey var arkadaşım çocukça yorum yapıcaksan hiç bulaşma istersen konuya o.O

Kivi demiş ki:
prezerLATİF diye bişey var arkadaşım çocukça yorum yapıcaksan hiç bulaşma istersen konuya o.O
Belli oluyo kimin çoçukca yorum yaptıgı.Şu açtıgın konuya kendinde inanıyomusun?Neysee seviyemi düşürmüyüm

Kivi demiş ki:
Belli oluyo kimin çoçukca yorum yaptıgı.Şu açtıgın konuya kendinde inanıyomusun?Neysee seviyemi düşürmüyüm

Wax Whine demiş ki:
lol
Senin icin 70 yasındaki kadına dokunmaya elverecek midesizlikteyse güzel para :)
hep 70 lik gelecek diye bi kanun yok ya ?
olsa nolcak ki buzlu suya oturttugum zaman o 60 lığı 70liği 18 lik gibi olur :twisted: :mrgreen:

Addicted demiş ki:
Günde 435345 tane mesaj geliyor bana inanıyormusun sen onlara :D
sen bu işleri daha iyi biliyosun o zaman :mrgreen:

ps: konu eglence amaçlı açılmıştır. O kadar da düşmedik yahu :P

Xperyon

Bilgiliyim
Jessica alba ile olamıcağın için kötü bir fikir hem dini anlamda hem sağlığın hakkında :) *** yoluna gitti niyazi olmasın sonra :thumbsup:

kadayıflaşmış g*tlü bi teyze gelir 60 65 yaşlarında bırak 6000 tl 6 trilyon verseler yemez be c*küne güvenmen gerek o iş için be

korc4n demiş ki:
kadayıflaşmış g*tlü bi teyze gelir 60 65 yaşlarında bırak 6000 tl 6 trilyon verseler yemez be c*küne güvenmen gerek o iş için be
6 trilyon verseler seni bile :twisted: :mrgreen:

ben artık kazandıgım o paracıklarla manitaların arasında kokteylimi yudumlarken sende buralarda sayfa yenilersin :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Yukarı Alt