Evet arkadaşlar jewel box çok çıkarmak istiyorsanız samarkand gitceksiniz ve 8 li item paylaşımlı party kurum 100 200 kdan oyuncu alacaksınız ve çıkan partyleri keseceksiniz ve bakın görün jevel boxlar nasıl havada uçuşuyor ben 2 saat içinde 100 tane jewel box çıkartım
-Resim Silinmiş.
buda partdidekinlerin yetişemiyolardı artık :mrgreen:
-Resim Silinmiş.
ve bankama koyduklarım 100den vazla kırdırmışımdır onları party girmeden önce :lolmuch:
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yok full olması gerekmiyor 5 6 yeter ama item paylaşımlı olsun ve yanınıda dursunlar onalrda dalsınlar senle bir 1 yada2 tane aynı lvlinde adam getir

ya ben kafayı yemek üzeryim suan evde netim yok GREV yüzünden 4 gunden beri bu ilk eventim olacaktı Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad SEREFSİZ TTNET ilk okul mezunları ve 13 bin kişi girdi şimdi araya işten cıkartıkmıs. Ne biçim Milletiz ya bu kadar mı olur Evil or Very Mad

arkadaşım, dediklerinden hiç bir şey anlaşılmıyor. Türkçe'yi resmen katletmişsin yazdıklarını tekrar elden geçirirmsin Evil or Very Mad
FeaR_kiNG demiş ki:
Evet arkadaşlar jewel box çok çıkarmak istiyorsanız samarkand gitceksiniz ve 8 li item paylaşımlı party kurum 100 200 kdan oyuncu alacaksınız ve çıkan partyleri keseceksiniz ve bakın görün jevel boxlar nasıl havada uçuşuyor ben 2 saat içinde 100 tane jewel box çıkartım
-Resim Silinmiş.
buda partdidekinlerin yetişemiyolardı artık :mrgreen:
-Resim Silinmiş.
ve bankama koyduklarım 100den vazla kırdırmışımdır onları party girmeden önce :lolmuch:
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eğer dediğin gibiyse bugün yarın oyun update olur bu bug giderilir Razz

valla 8 lı ıtem paylaşımlı bır partıde oldukca guzel cıkıtyor bız nıya generallerde sureklı ıtem paylasımlı yapıruz kı pre Quest ıcın oldukca yararlı oluyor ve jewel box larda aynı sekılde cıkıyor hıcde okadar zor olmuyor acıkcası yok semerkanta gıdıcez fılan hem normal kasıyoruz hem de bu ewentten ola bıldınce faydalanıyoruz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sağda solda yaymayın bırkakın binlerce toplayın sonrasında toplu halde kırarsınız deli itemler düşürürsünüz :lolmuch: :lolmuch:

aeq

rank8
güzel paylaşımda saol ben almayayım. scroll scroll gına geldi storage lar taştı. 10 ar 10 ar koyuluyo bide 50 50 koyulsa neyse.

eet ya dün gece 1 saaat kastım 50 küsür topladım oda kastığım yerde tek olmamama rağmen süper taktik çok sağol

ben yarım saate 30 tane çıkardım

bana hiç +500 hp mp çıkmıyo banka scroll ile doldu Sad

Yukarı Alt