Jewel olayı tamamen şans işi arkadaşlar fakat sze ufak bir ipucu vereyim, jewelleri biriktirin kırdırmayın ve sabah 6-7 gibi kırdırın kesin item düşecektir 1 cide değlse dahi 2-3 gün kesin illaki düşüyor, nerden biliyorsun derseniz bende geçen jewelde bir türlü elbise düşüremedim ve üstelikte herkesten çok jewel biriktirmeme rağmen yinede elbise düşüremedim,
eee sen daha düşürmemişsin birde fikir veriyorsun diyeceksiniz şimdi :)
Evet çünkü aynı şehirde berabr aynı guildde oynadığımız ve yüzyüze sürekli görüştüğüm arkadaşım bu yöntemle 4 tane yan carı dahil olmak üzere hepsini full gydirmiş ve kendi üstüde full ve bana event biteceği günden 1 gün önce söyledi hain :)
ve ben son 2 günde kendi üstümü değilsede male olan yan carıma komple takımı düzdüm :)
Denemenizde fayda var arkadaşlar o saatlerde server sakin oluyor lag olmuyor ve hem + basma hemde item çıkma olasılığı daha yüksek oluyor test edilmiştir.

arkadaşlar ben dün gece saat 5 te 120 tane box kırdırdım ama kıyafet çıkmadı. cidden bahtsızım anlaşilan:(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben jewel toplamıyorum bile işim olmaz topla invent dolsun git 1 saat kırdır pfff :P

sunupcuyuz

Gözlemliyorum
jewel boxların en çok veriği şey scroollar başka bişiyde vermiyor 300 e yakın jewel box topladım ama banamısın demedi sprit vermedi zaten çıktğı gun aldım. spriti onada gerek kalmadı

Yukarı Alt