Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
İster hristiyan ister müslüman özünde güzel bir insan :wink1:

doğru olsa bile insanların din özgürlüğü vardır istediği dine inanırlar buna karışamazsın

eee, bunda ne var, bende söylüyorum, bende hristiyanım, bunla ilgili bir sorunu olan varsa gelsin bana söylesin.

Almanyada yaşıyorum, her haftada kiliseme gidiyorum. Ben nasıl sizin cumaya gitmenize karışmıyorsam, sizde benim kiliseme karışamazsınız.

Son nokta koyuldu, konu kilit.

Hristiyen yada değil, böyle bir dostum olduğundan çok memnun ve mutluyum ki sizde şükredin başınızda böyle tatlı, şeker bir admin olduğuna... Kimseyi dini görüşü veya inancı ile yargılayamazsınız. Jesus'un hangi inanca sahip olduğunuda herkezin bilmesi yada öğrenmesi gerekmez konu açma sebebin gereksiz yere saçmalamak iste bir daha siteye girme canımcım. 3. Acc'de banlandı hayırlı olsun.

Her insanın din seçme özgürlüğü vardır buna kimse karışamaz. Hristiyan ise kötü mü oldu yani.Çok geri kafalısınız. :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JasonWalker demiş ki:
Her insanın din seçme özgürlüğü vardır buna kimse karışamaz. Hristiyan ise kötü mü oldu yani.Çok geri kafalısınız. :roll:

Titus Pullo demiş ki:
Hristiyen yada değil, böyle bir dostum olduğundan çok memnun ve mutluyum ki sizde şükredin başınızda böyle tatlı, şeker bir admin olduğuna... Kimseyi dini görüşü veya inancı ile yargılayamazsınız. Jesus'un hangi inanca sahip olduğunuda herkezin bilmesi yada öğrenmesi gerekmez konu açma sebebin gereksiz yere saçmalamak iste bir daha siteye girme canımcım. 3. Acc'de banlandı hayırlı olsun.
drotalion demiş ki:
eee, bunda ne var, bende söylüyorum, bende hristiyanım, bunla ilgili bir sorunu olan varsa gelsin bana söylesin.

Almanyada yaşıyorum, her haftada kiliseme gidiyorum. Ben nasıl sizin cumaya gitmenize karışmıyorsam, sizde benim kiliseme karışamazsınız.

Son nokta koyuldu, konu kilit.
TwiLighT demiş ki:
İster hristiyan ister müslüman özünde güzel bir insan :wink1:

doğru olsa bile insanların din özgürlüğü vardır istediği dine inanırlar buna karışamazsın
Wax Whine demiş ki:
Hristiyansa hristiyan. Ne olmuş? Sence bu sitede bulunanların hepsi Müslüman mı olmalı?
Cok tesekkurler... :muck:

Aciklama zorunlulugum yok fakat illa ki merak eden var ise,kimligimde Islam yaziyor,fakat inancim olup olmadigi ya da inancimin ne oldugu kimseyi baglamaz... :wink1:

Edit : Kimligimde yazan bu bolum ister Islam,ister Hristiyan,ister Yahudi ne olursa olsun gocunmam.. Kalbim ve aklimla buldugum inanca bakarim,dogdugum inanca degil...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt