1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Jason Kidd Dallas' ta...

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kidd resmen Dallas'ta
    8 oyuncuyu içeren New Jersey Nets–Dallas Mavericks takası gerçekleşti. Dallas Mavericks Jason Kidd, Malik Allen ve Antoine Wright'ı kadrosuna katarken, 3 milyon dolar nakit para, 5 oyuncu ve 2 draft hakkını New Jersey Nets'e verdi.
    Geçtiğimiz hafta büyük ses getiren, ancak Devean George'un veto etmesiyle sonuç alınamayan dev takas sonunda gerçekleşti.
    NBA'de Pau Gasol ve Shaquille O'Neal takaslarının ardından gerçekleşen bu önemli takasta Dallas Mavericks tecrübeli oyuncu Jason Kidd, Malik Allen ve Antoine Wright'ı alırken, 3 milyon dolar nakit para, 2008-2010 birinci tur draft hakkı, genç oyun kurucu Devin Harris, DeSegana Diop, Trenton Hassell, Maurice Ager ve takasın gerçekleşmesi için yeniden sözleşme imzalanan Keith Van Horn'u New Jersey Nets'e verdi.
    Konuyla ilgili açıklama yapan Nets'in başkanı Rod Thorn, "Özellikle ligin en iyi oyun kurucularından biri olacağını düşündüğümüz Devin Harris takıma katıldığı için bu takas çok işimize yarayacak. NBA'de dördüncü sezonunu geçiren başarılı oyun kurucu her yıl istatistiklerini daha da yükseltmeyi başardı, bu yüzden genç oyuncunun burada önemli bir çıkış yakalayacağını düşünüyoruz. Ayrıca takasla 2 tane birinci tur draft hakkı elde ettik, bu draft hakları kadromuzu güçlendirmemiz açısından bize esneklik sağlayacak" dedi.
    Nets'in yeni oyuncusu Devin Harris ise, "Dört gözle beklediğim bir gelecek var önümde. New Jersey'de biraz daha kontrollü ve özgür olmak istiyorum. Buradaki takım arkadaşlarımı seviyorum, bu yüzden karışık duygular içindeyim. Ancak yeni bir mücadele ortamına gireceğim için heyecanlıyım" şeklinde konuştu.
    Bir ay sonra 35. yaş gününü kutlayacak olan Jason Kidd, bu sezon 11.3 sayı – 10.4 asist ve 8.1 ribaunt ortalamasıyla oynarken, yüzde 36.6 saha içi isabet oranı ile kariyerinin en kötü performansını sergiledi.

2. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Ya hiç kidd satılırmı ya bu full sun + 123654789 gibi bi adam
    bi numara ben olsam ikna etmeye çalışırdım yalvarırdım yakarırdım gene takımda tutardım
    Şimdi dallas ucar

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ama gelecegi dusunecek olursak NJN icin isabetli olabilir ... ama zaman gosterecek extraokk