yeni bişşey buldumm cs oynuyanlarla ilgili sxe anti-hile programı açıkken gameguard hata verio

Ben bu pcnin çarımı açtım ILIOS'tayım adım _XeliaS_ Babeldeki Orj çarın ilk sahibiyim sattım satıldı sonra şimdi kasan yok kim aldı bilmiyorum alıcam diyorum yok herneyse özgeçmiş yaparsak sığmıcak :P Şimdi USBye atıcam nete geçicem bende mp-hp gelmio kalıom öle öncelikte veremiyorum Gameguard yüzünden onun yüzünden kasıo pc isroda böle kasmıodu vallaha :evil:

Jacabo demiş ki:

Updates and news
Timer of release will be added 24hours before release [ We are looking for quality staff members ]
If you have what it takes to be that one send me a email on the bottom ( Deepblue7 link )
We are currently looking for 4 Gamemasters to maintain the servers, and supporting ingame gameplay.
You will be working with a team of 14 other gamemasters containing 2 main admins.
The admins are the ones giving the reports trough email to you and letting you deal with the problem at hand.

We are also looking for new forum staff
Currently we have a great team for our forum but due to expanding we are looking for more quality moderators
You can also email us about that using the ( Team deepblue7 ) Link in the bottom

When writing to us, be sure to include all your information and what you are capable of.
Thank you for reading

*_*+*_+*_+*~ *_*+*_+*_+*_*+*_+*_+*~ *_*+*_+*_+*

Isps 2008, Silkroad online | Team Deepblue7

Testing

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Bunlarda benden olsun :?!

Ps:Oyun test aşamasındaymış eger indirme linkini bulabilirsem burayı güncelleyeceğim ?!!!!!!! (bilgiler fakemi değilmi bilmiyorum ve araştırıyorum)
Arkadaşlar fake diyorsunuz ama yavaş yavaş gerekli bilgilere ulaşıyorum.

burası yukarda vermış olduğum oyunun register linki http://www.servicesgpc.com/cgi/forums/server.html (PSRO register sayfası ile aynı saatlerde çalışmaktadır. ortak kullanım yapılıyormuş)

bi de indirme sayfasını bulabilirsem bu iş bitmiş demektir :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
indiren biri rapidshare vs. bi siteye upload edebilirmi
1 saat bekledm hızlanmadı full (5.00kb) la iniyor.
sanırım bu kişisel bir sorun değil..
umarım cok şey istememişimdir. :|

Tek bir soru bu oyunu dediğin yerden tıkladım ve ınıyor 954 mb ..

Bunun haricinde başka bir şey daha indirecekmiyiz girmek için ? yoksa bu setup olarak direk gelicek.. Kurup yuklıyecez mi

internetin yavaş :(
oyun fln açıksa(online) kapat nette dolaşma yani interneti kullanma :wink1:

Yukarı Alt