muratko193

Öğretiyorum
Arkadaslar Janisary_Tr 2 hafta once hacklenmiştir Eger Kufur Olayı Olmussa Charı Hackleyen Serefsiz Etmiştir.

bannedddd

Buralıyım
Seni tanırım, kimseye karşı bir kötülüğün olmamıştır gelip de senin charı hacklemeleri üzücü... Neyse sağlık olsun. Crying or Very sad

_AmyLee_ Wink

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
geçmiş olsun canım.üzüldüm gerçekten iyi bir arkadaşsın.bu hackleme olayları çoğaldı herculeste.keşke kalsaydın serverda ama sen daha iyi bilirsin.umarım senin için ilk ve son olur bu olay Sad

arkadaslar o kısı benle 1 haftadır benle konusuyo acaba o kısı mı hackledı konusmalarındada sureklı hayatım dıyor :lol:

bana da bir site önerıyo dur ben oyna girimde onu iyi bir fırca atim hercules kralı H3RCUL_

muratko193

Öğretiyorum
beyler benden size dost tavisyesi aman gozunuzu seveyim charınıza sahip cıkın walla bide 80 lvl se 3 ay sabah aksam chara emek verdik noldu birisi hackledi walla evlat acısı gibi koyuyor dikkatli olun

öm e bak murat abi sana benim charın acountu gönderiyorum seni gerçek abim kadar sever sayar güvenirim sıkılırsan özlersen tayfayı girersin benim chara no problem splere dokunma yeter farmdeyim :mrgreen: onada bir ders vermek lazım onunda zamanı gelicek Evil or Very Mad Crying or Very sad bekle öme bak

arkadaşlar bu charlar nasıl hackleniyo bildiğiniz yöntemleri yazsanızda bizde ona göre önlemlerimizi alsak çok iyi olur

bn diorum bu char ndn hep küfür etmeye basladı meğersem hacklenmiş geçmiş olsun aga ve darkBORN guıldinde yazı tarzına ve konusmalarına vede küfürlere bakılırsa bu charı hackleyen Leth4L tekrar geçmiş olsun Confused

Yukarı Alt