1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Jangan Cavede Çar Kasma Yardım !!!

1. WaTCHMaN

WaTCHMaN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaşlar ben camp 15 te veya b3 te çarımı güvenli bir şekilde kasmak istiyorum ortada uniqenin olduğu yerde fakat plvl yaptığım çarlarımın ortada durmasını istemiyorum ve b3 te kasarken çarları taaa b3 e kadar götürmek istemiyorum malum oraya gidene kadar yolda bi çok kez ölüyorlar o yüzden daha geride ve safede bi yer arıyorum böyle yapabilmem için bir yer veya bir yöntem var mı yardm bekliyorum

2. WaTCHMaN

WaTCHMaN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yok mu koca forumda yardımcı olabilecek hiç kimse :S

3. icasblk13

icasblk13 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad online professioanl Player !
    b1 de .. camp1 e geçiş kapısının olduğu yerde bir uniq çıkıyor ya hani 85 bowman lar var.. onların orda merdiven var aşğıya iniyor.. charlarını o merdivenin altında ki yere koy hem uniq keser iyi exp gelir hem safe mekan hiç mob gelmez gelemez ztn birisi çekmediği sürece ayrıca güzel mob çıkıyor orda.. yoook ben 88 lerde kasıcam diyorsan c1 den c2 ye geçer ordnda yanlış hatırlamıyorsam.. sağdaki kapıdan c10 a geçiliyor.. c10 a geçer ordakasarsın charlarını :wink1: c8 de olaiblir orası.. ışınlanma kapılarının dibine bırakrısın kasılması gereken charları.. ortaya giden yolun üstünede yüksek lvl charını bota salarsın.. olur biter :wink1:

4. Canova

Canova   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlış hatırlamıyorsam mavii nin bitane plvl le ilgili konusu vardı orda yazıyordu, b3ün girişi ile camp 15 alt alta yani b3ün girişine kasılacak charları koyarsan kasan charını camp 15de rahatlıkla kasabilirsin.