Malum 100 lv geldı ve jangandakı magaraya gırdıgımızde koşma olmadan ılerlemek tam bır ıskence..sonunda cozumunu buldum......
OdaLardan odalara gectıgımızde rahatca kendısı Koşmasını acıp rahatca gidiyor..
Resımdekı ısaretlı olan noktadakı 2 yerıde ısaretledıgınızde bot magaraya ısınlandıgı zaman ve odalardan odalara gecerken otomatık kendı acıyor koşmasını...
Eu charlar ıcınde yanındakı noıse seceneklerını ısaretlersenız cok buyuk ıhtımal Noıse yıde acar...
Not;kosması oLmayan chınes charlarda Malesef egerkı koşmasız sekılde jangana gelmısse char jangan dan kosma alsa dahı koşmasını acmadan jangan cave gırıyor ve kasma yerıne kadarda acmıyor kasma yerınde acıyor koşmasını....

Saygılarımızla,

ewt dostum magarada her seferınde ısınlandıgın da otomatık olarak kendısı kosmasını dırek acıor resımde gosterdıgım şıkları ısaretle yeterlı..ben chınes oldugum ıcın noıse yerını ısaretlemedım..sen ısaretle koşmayı actıgına gore kesınlıkle noıseyıde acar.)

tamam dneiyecem ben bunu şimdi rock montainde yim :) sabah gittim caveye kurudm acmadı speed bile o yüzden rocky dayım bi süre daha ama deniyecem bunu teşekkürler bilgi için

dostum dunden berı bu sekılde kasıorum ben rahatca oda dan odalara gectıgınde rahatca kosmasını acıor ve hıc bı problem oLmuor..rahatca kasma yerıne gıdıor..bende dıom burdakı secenekler ne ıse yarıor demekkı bosbosuna koyuLmamıs onLarı oraya:)

4ever Sbot......

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
blood_moon demiş ki:
||| Jangan Cave Koşma Sorunu Çözüldü |||

Saygılarımızla,

düzenlenmiştir, blood iş yapacaksan böyle yapacaksın veya bizlerden yardım isteyeceksin kuzum :muck: :mrgreen:

abı ozelden yazdım sana fasla anlamadıgımı soyledım cozumu buLdum koydum buraya :) genede yardım edersen duzeltırım abı bılmemek ayıp deıl ogrenmemek ayıp nede olsa.)

sımdı harıka oLdu yavas yavas ogrenıoz..ama sonucta Sbot ta koşma derdınede çare bulduk ya artık rahat rahat kasma yerıne hızlı bı sekılde gıdırız....
4ever Sbot
4ever extraloob

jangan cave da kasılmak için hazır script seçiyorum ve doğma yerini hotanıda seçsem jn da seçsem gitmiyor alışverişi yapıp bekliyor yeni bir kullanıcıda değilim ve rockta olsun taklamakanda olsun hep scriptleri kullandım ve sorun yaşamadım.böyle bir sorunla karşılaşıp çözümünü bulan varsa yardımcı olamsını istiyorum

Çinli caralr iicn demissinki kasma yerinde acar diye kosuyu. yüüzkcüden alınan drug speed i botun basmsı icin skiller bölümündeki use drug'ı isaretliyerek senin dedikelrini aynen yapacaktır cin carları da sadece settingtedki speedleri ve skiller bolumundaki use durgı isaretlemleri yetrli olacaktır.

Yukarı Alt