1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

James Cameron's Avatar The Game

1. Salvation

Salvation Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Oyuna giriş yapmamızla birlikte, bizden karakter seçimi yapmamız isteniyor. Seçimimizi yaptıktan sonra kısa bir video izliyoruz ve Pandoraya yeni gelmiş asker olarak yapıma başlıyoruz. TPS açısına sahip Avatar hafiften MMORPG havası veriyor. Konuştuğumuz kişilerden aldığımız görevlerde, bize söylenen bölgeleri yaratıkların istilasından kurtarıyoruz, yeni istasyonlar kuruyor ve diğer bir bölgede bulunan NPC ile konuşmamız gerekiyor. Bunların sonucunda Pandoradaki askerin kontrolünü elimize alıyoruz. Yerli halkın, bu durumdan memnun olmadığı anlaşılınca karakterimiz Navi olarak aralarına karışıyor.

Asker olarak ilerlediğimiz zamanlarda birden fazla silah kullanma seçeneğimiz var. Eğer cephanemiz azalırsa, çevredeki mini istasyonlardan ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz. Bunlarla birlikte harita üzerinden bir yerden bir yere daha çabuk gidebilmemizi sağlayan araçlar var. Arazi aracı, helikopter ve su üzerinde kullanabildiğimiz Hovercraftı örnek olarak gösterebilirim. Navi karakterini kontrol ettiğimiz zamanlarda, devasa gövdemizden dolayı bu araçları kullanamıyoruz. Navi olarak ilerlediğimiz zamanlarda, mermimizin bitmesi gibi bir sorunla karşılaşmıyoruz, çünkü sınırsız cephaneye sahibiz. Doğada bulunan bazı hayvanları da kontrol edebiliyoruz. İki karakterinde farklı özel güçleri bulunuyor. Örneğin askerken kısa bir süreliğine görünmez olabiliyoruz. Bu sayede sıcak çatışmaların arasından daha rahat kurtulabiliyoruz. Navi ise elektrik dalgaları yayarak, düşmanları etkisiz hale getirebiliyor.

Sistem Gereksinimleri
    Minimum system requirements:

• Operating system: Windows ® XP (with SP2) or Windows Vista ® (with SP1);
    • Processor: 3 Ghz Intel ® Pentium ® D 830, AMD Athlon ™ 64 X2 3800 + or better;
    • Memory: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista, Windows 7;
    • Video card: NVidia ™ 6800 or ATI ™ X1650 or better 256 MB DirectX ® 9.0c-compliant card with Shader Model 3.0 or higher;
    • Free Zhesko disk: 4 GB;

Recommended system requirements:
    • Operating system: Windows ® XP (with SP2), Windows Vista ® (with SP1) or Windows ® 7;
    • Processor: Intel ® Core ® 2 Duo Family, AMD Athlon ™ 64 X2 5200 +, AMD Phenom ™ or better;
    • RAM: 2 GB;
    • Video card: NVidia ™ 8600 GTS or better, ATI ™ X1900 or better 512 MB of graphic memory;
    • Free Zhesko disk: 4 GB

Oyun İçi Resimler

Oyun gerçekten çok süper filmi gibi dün indirdim isteyen olursa Ö.M den atarrım linkini

Not:Resimler bana aittir yazılar Alıntıdır Yorumlarınızı eksik etmeyin :)

2. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    48
    pm'deb linki atarsan sevinirim tek link ise ^^

3. Salvation

Salvation Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları: