"This is it" geliyor

Popun kralı muhteşem bir filmle kısa süre için de olsa aramıza dönüyor. Bu gün yayınlanan filmin kısa metrajlı tanıtımı Michael Jackson sahneye dönüş konserleri için prova yaparken yapılan çekimlerden uyarlanmış.

"This is it" filmi için bir fragman niteliği taşıyan kısa metrajlı film görevlilerin Nisan ve Haziran ayları arasında kaydettiği 100 saatlik prova ve sahne arkası çekimlerden titizlikle seçilerek yapılmış.

Thriller ile ilgili şaşırtıcı detaylar da içeren bu ayrıcalıklı ve çok özel film dünya çapında dağıtılıp, yayınlanacak.

video

Jackson'un aynı zamanda kreatif ortağı olan yönetmen Kenny Ortega geçen ay yaptığı bir açıklamada "bu film yayınlanınca tüm dünya bizim yani tüm ekibin böyle bir deneyimi paylaştığı için ne kadar şanslı olduğunu çünkü Michael'in tüm azmini, tutkusunu, yaratıcılığını bu projeye vakfettiğinigörecek" demişti.

"This is it" filminin İngiltere'de 28 Ekim'de gösterilmeye başlayacak ama biletleri 27 Eylül'den itibaren satışa sunulacak. Filmin Türkiye'de ne zaman gösterime gireceği ise henüz belli değil.

Filmi merakla bekliyorum gelir gelmez gideceğim, MJ'i çok dinlemezdim fakat moonwalk'ına bayılırdım, o popun kralıydı. Gerçekten kralıydı, filmini merakla bekliyorum

Ps ; bilgilendirme için teşekkürler. :thumbsup:

Yukarı Alt