Server
Flora
Takımı
Galatasaray

“Jack Dostları” yılbaşı coşkusuna İstanbul’un en gözde mekanlarında dahil olacak! 17 ve 24 Aralık gecesi şehrin en gözde 8 mekanında birbirinden farklı konseptlerde gerçekleştirilecek yılbaşı partilerinde, çok özel sürprizler “Jack Dostlarını” bekliyor!

1800’lü yıllarda markayı yaratan gizemli adam Jasper Newton Daniel, yani “Jack Daniel” tarafından ortaya koyulan karakteriyle, bugün 130’dan fazla ülkede sembol isim haline gelen Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, yeni yıla “Jack Dostları”na özel sürprizlerle “merhaba” diyor!

Jack Dostları, 17 ve 24 Aralık tarihlerinde şehrin en popüler 8 mekanında farklı konseptlerde gerçekleştirilecek yılbaşı partileriyle yeni yıla merhaba diyecek. Roxy ve Mojo’da “Live with Jack”, Touch Down ve Meyra’da “Friends with Jack”, Piyasa ve Eelence’de” Dance with Jack”, Tor-Ro Tapas Lounge ve Frame’de ise “Night Out Jack” konseptinde gerçekleştirilecek partilerde müzik ve eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

Jack Daniel’s hız kesmiyor! Eğlenceli… Şaşırtıcı… Heyecan Verici… Jack Daniel’s 2011’ e sürprizlerle dolu bir merhaba için hazır!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bilet fiyatları uygun olsa apaçiler gelmese direk gidilir de işte çok pahalı yapıyorlar.

Takımı
Besiktas
Ben hersene kendime derimki; " ulan bu yılbaşı farklı olucak tadını cıkartıcaz gezicez tozucaz " fakat her yılbaşı yaptığım şey bellidir; otur evde cırcır olana kadar muz pasta kuruyemiş vs ye, tv ye aval aval bak. :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lenneth demiş ki:
Ben hersene kendime derimki; " ulan bu yılbaşı farklı olucak tadını cıkartıcaz gezicez tozucaz " fakat her yılbaşı yaptığım şey bellidir; otur evde cırcır olana kadar muz pasta kuruyemiş vs ye, tv ye aval aval bak. :coffee:

zevk almasını bileceksin kuzum bende en çok evde noel party'sini severim ama evde kalmaya fırsat olmuyor işte [horny21

Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
Lenneth demiş ki:

zevk almasını bileceksin kuzum bende en çok evde noel party'sini severim ama evde kalmaya fırsat olmuyor işte [horny21
Üstad sen bu işlerin erisin, bana bir yol göster yahu. Şöyle yap de yılbaşında söz yapacağım. Artık yılda 1 defa kutladığımız bir geceyi değerlendirmek, zevkli geçirmek istiyorum. pray:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
bilet fiyatları uygun olsa apaçiler gelmese direk gidilir de işte çok pahalı yapıyorlar.
apaçiler gelmese :mrgreen:
ps:abi fiyatları ortalama ne kadar bilgin varmı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lenneth demiş ki:
extraloob demiş ki:
Lenneth demiş ki:

Üstad sen bu işlerin erisin, bana bir yol göster yahu. Şöyle yap de yılbaşında söz yapacağım. Artık yılda 1 defa kutladığımız bir geceyi değerlendirmek, zevkli geçirmek istiyorum. pray:

kuzum yeni yıl en güzel arkadaş ortamında geçer ama nasıl arkadaş, bir hatun olacak evinde 2-3 kız kalacak onlarında erkek arkadaşları gitmiştir zati eve sende oraya gideceksin işte sana kral bir yılbaşı gecesi ama bunu yapman için daha önceden hatunu bulman lazımdı 8)

Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
kuzum yeni yıl en güzel arkadaş ortamında geçer ama nasıl arkadaş, bir hatun olacak evinde 2-3 kız kalacak onlarında erkek arkadaşları gitmiştir zati eve sende oraya gideceksin işte sana kral bir yılbaşı gecesi ama bunu yapman için daha önceden hatunu bulman lazımdı 8)

O sanki biraz zor gibi be hacım, yinede bişeyler ayarlamaya çalışacağım bu yıl başı, bakalım. Olmadı sen bi abilik edersin bize ? :twisted: 8)

Kai

olduser
Lenneth demiş ki:
extraloob demiş ki:

O sanki biraz zor gibi be hacım, yinede bişeyler ayarlamaya çalışacağım bu yıl başı, bakalım. Olmadı sen bi abilik edersin bize ? :twisted: 8)
Ben edeyim sana abilik :mrgreen:

Yukarı Alt