1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İzmir-Bornova

1. TillDoomsDAY

TillDoomsDAY   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Elektrik teknisyeni
    yorucu bir hazırlanma dönemi ardından gelen öss dönemi sonrası geçen cuma hangi ünversitesiyi kazandığımı öğrendim.
    İzmir Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Mütercim-Tercümanlık Bölümü beni bekliyor. :)

İzmir en çok istediğim şehirdi fakat İzmir'le ilgili ve okulla öğrenmek istediğim şeyler.Bu nedenle bu konuyu açıyorum,sizden isteğim Ege Üni.,İzmir ve özellikle Bornova ile ilgili görüşlerinizi buraya yazmanız.Exl ailesi İzmir hakkında ne düşünüyor :?:

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    İstanbul'da Eminönü nasılsa İzmir'de Bornova öyledir her yere ulaşım kolaydır merkezi bir yerdir metrosu da vardır tırtım net İstanbul'a göre ama olsun gidip geliyor işte makara: ayrıca Ege Üniversitesi ne demek kuzum egeli cıvırların mekanı demek kısacası hatun sorunun ortadan kalktı işte seç beğen takıl derslerini asla ihmal etme okulunu bitir ondan sonra hayatın keyfine bak ara ara siteye gel çevirileri sana yaptırırız veya stajını bizim sitede yaparsın olmadı tezini ihihihihii makara: :P

hayırlı uğurlu olsun EXL Ailesinden ne kadar çok kişi üniversiteyi kazandı bu kitle 2 yıl sonra sitemizde asaleti gelecek nesillere taşıyacaklar hep asildik halen asiliz sonuna kadar asil kalacağız 8)

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bornovanın balı meşhur :lol: :twisted:

4. TillDoomsDAY

TillDoomsDAY   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: