Morwena

Buralıyım
Nice yıllara canım Hep gül Hep eğlen 8)
- Resim Silinmiş. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Midbroke

Bilgiliyim
İyi ki doğdun . . .

- Resim Silinmiş.

:mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hiç topici görmemisim artık 3 gün geçmiş üstünden özür dileyerek doğum gününü kutluyorum.

metalmilita demiş ki:
Zavallı (biz) insanlar hayatlarında birkaç kere üstüste mutlu günler geçirdiğinde bunu kar sayıp, üstüste mutlu haftalar geçirdiğinde bunu yılın olayı sayıp,
üstüste mutlu aylar geçirdiğinde bu zamanları hayatının sayılı değerleri arasına aldığı için,
aslında son derece ütopik, bir o kadar saçma, saçma olduğu kadar da har vurup harman savrulan,
anlamını yitirmişliğinden artık kaale bile alınmayan, bir çeşit şartlı refleks gibi her yere yapıştırılan temenni.
gerçekten insanların yılları mutlu geçebilse keşke...

Mutlu yıllar..
doğum gününü geçin tabutumu getirin bana erkenden içine giresim geldi :wink1: :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
metalmilita demiş ki:
Zavallı (biz) insanlar hayatlarında birkaç kere üstüste mutlu günler geçirdiğinde bunu kar sayıp, üstüste mutlu haftalar geçirdiğinde bunu yılın olayı sayıp,
üstüste mutlu aylar geçirdiğinde bu zamanları hayatının sayılı değerleri arasına aldığı için,
aslında son derece ütopik, bir o kadar saçma, saçma olduğu kadar da har vurup harman savrulan,
anlamını yitirmişliğinden artık kaale bile alınmayan, bir çeşit şartlı refleks gibi her yere yapıştırılan temenni.
gerçekten insanların yılları mutlu geçebilse keşke...

Mutlu yıllar..
ohannes diyorum yok ben bu işe bir el atmalıyım bu kadar güzel yazılamaz :muck:

Yukarı Alt