Avasin

İteme En iyi + basma yöntemi şudur. zaten +4 yapmak basit. Asıl iş +4ten sonra başlıyor. ucuz bi item bulcaz +lı. önce ucuz itemi patlatıcaz. daha sonra kendi itemimize + deniyoruz. ve +5.. aradan çok değil 1 gün sonra aynı işlemi tekrarlıyoruz. Kesin bir Yöntem Değil. Ama tutma olasılığı %80. Ben +7 two hand ı öyle bastım. +9 boot u öyle bastım. +8 ring i öyle bastım Gerçekten Tutan bir yöntem. tavsiye ediyorum. Yani + denemeden önce mutlaka başka bi itemi patlatın. 1 dg de olabilir 10 dg de olabilir hiç farketmez. yeterki patlasın

Absence

Mysterio_Devil demiş ki:
Bu yöntem knıght onlinede var silkroad onlinede söz konusu değildir tamamen şans
Silkroad bilgisayar yazılımlı bir oyun ve yazıtura atmak yada zar atmak gibi pekçok doğa olayının etki ettiği olaylardaki gibi bir sistem yapılamaz dolayısı ile elixir kullanırken tutması yada tutmaması şans değildir olamaz belli kurallara sıralamalara bağlı olmalıdır bence

Absence demiş ki:
Mysterio_Devil demiş ki:
Bu yöntem knıght onlinede var silkroad onlinede söz konusu değildir tamamen şans
Silkroad bilgisayar yazılımlı bir oyun ve yazıtura atmak yada zar atmak gibi pekçok doğa olayının etki ettiği olaylardaki gibi bir sistem yapılamaz dolayısı ile elixir kullanırken tutması yada tutmaması şans değildir olamaz belli kurallara sıralamalara bağlı olmalıdır bence

Tamamen şans işi olmasa ve herkez bu olayı bilse tüm oyuncular +10 itemlerle gezebilir ama bu mümkün değildir

sonuna kadar katılıyorum hacım . ben +7 ustası olarak bu taktiği +6 da deniyorum ^^, +7 azcık şansa bakıyo :P

şunu açıkca söyleyebilirim söylediklerime kulak verinşurdan yola çıkalım magic-pop card biliyorsunuzdur oynayanlar bilirler. insanlar pop box ta item olarak hep sun silah denerler size şu kadarını söyleyim ben 400 silk denedim hiç sun staff çıkartamadım ama 1 haftada 6 arkadaşım sadece 20 silke düşürdüler 6sı birden sizin çevrenizdede vardır 20 silke düşüren belki biraz fazlasına ama geneli 20 silk anlatmak istedigim şu pop hergün veya her hafta update den sonra bir sayı tutuyor denyerek insanlar bu sayıya gelmeye çalışıyor sayıya gelince sun veriliyor item çıktıgında bir sayı daha bu şekilde oluyor bence ve bu şans değil kombinasyondur muhakkak joymax burda sürekli kendini tekrar eden bir sistem yapmıştır yoksa hiç bir adaleti kalmaz oyunun çünkü magic ten neyin çıkıp çıkmayacağını joymax belirliyor :)) o yüzden +6 +7 tutturma şansıda burda olduğu gibi bir kominasyon olabilir ihtimali yüksek ve ben burdaki taktikle +9 bastım 2 silahıma biri sundu :)

Zeratul demiş ki:
+14 basan adamlarınkide mi şans bro yapmayın :P

bencede bizim serverde bi adam var 2 h bastı 2 tane ilkini +13 yaptı 14 e denerken patlattı suan elinde +12 no adv 2 hvar buda sanssa ben bisiy demiorum ben nova 2 hyi +8 yapmak icin 1 k silk harcadım +6 zor oluo siz hesaplayın artık bide bu yontem ile deniyecegim olursa cok mutlu ve bahtiyar olurum heralde :coffee:

Absence demiş ki:
Mysterio_Devil demiş ki:
aynen size katılıyorum

adamlar bu sıralamayı bilmeden +14 zor basar bunu denemek lazm kombinasyonu tutturdunmu serverin kralı olursun(: :coffee:

ßu bir oyun doğa olayı değil herşey kodlanmış kombinasyonlarda saklı... magic pop'u kumar makinesi gibi düşünün her kumar makinesinin kazandırdığı bir saat yada oran yada sayı vardır... bunu unutmayın insanın elinden çıkan hiçbirşeyde şansın etkisi yoktur...
item basmaya gelince... bundada belirli kodlar vardır ama biz bunları bilmediğimiz için şans deyip geçiyoruz... önceden item patlatmak iyi fikir ama arkadşnda dediği gibi patlaması gerekiyor 5 itemden 1i geçicekse sdce sizn patlatmak içn aldığnz item geçerse sonraki geçmez tabi belkide siz ard arda 3 item geçircek zmna denk gelmşsnzdr o zaman geçer... yani aslında herşey kodlarla ilgili şans olayın sdce sizn deneme zamannzda etkili e kodlanmış oranlarıda bilmediğimiz için item basmada genellikle şans etkili diyebilrz aslında...

ps: çok felsefe yptm kendimle zıtlaştm xD ama arkadaşn dediği iyi bir taktik ko'da çok kullanlr...

Yukarı Alt