1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

item ve seal of düşürme taktikleri

1. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yıllardır bu oyunu oynarken gözlem tecrübe sahibi olduk. herkesin item ve sox item düşürme tecrübeleri olmuştur burada paylaşalım dedim. kendi deneyimlerimden başlıyorum.
    bir örnekle açıklayayım öncelikle item ex paylaşımlı bir parti kuruyoruz ama partideki adamların ve kasılan yerdeki canvarların lvl leri önemli. 92 lvl canvarlarda kasıyoruz diyelim partidede iki kişi var kasan (canavarların lvlinin) en az 5 lvl üstünde yani 97 100 lvl aralığında olmalı kasılan çarda en az 5 lvl altında 84 87 lvl aralığında olmalı, bu formülle kastığımız yerdeki canavarlardan item ve sox item düşürme şansımız artıyor benim tecrübelerime göre. şimdiye kadar 6 sos 1 sun düşürdüm, 5 sosu bu formüldeki bir partide kasarken düşürdüm, ayrıca normal item düşme sayısıda baya fark ediyor. sizde nasıl oluyor bu formüle benzer yada başka türlü deneyimleriniz oldumu.

2. kasaga22

kasaga22 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silkroada girmesinin bekliyorum premium alcam ama
    Bende 4 Yıldır Oynuyorum Bence Bi alakası Yok Şans İşi Ama Herkezin Fikrine Saygı Duymak Lazım

3. _MaYBe1DaY_

_MaYBe1DaY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İş şans iş ve item düşürmek istiyorsanız çok fazla aralıksız belli alanda kasmanızdır

4. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Bu tecrübe / gözlem vs. değildir söyleyeceğim . Bir bilindik gerçektir . Eğer size yeşil gelen moblarda kasarsanız drop rate artar.

5. Prisoners

Prisoners Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ARIN GIDA ALKOLLÜ İÇECEKLER - MEŞRUBAT PAZARLAMA
    ben tüm char 'larımda 28 levelde mutlaka sox item düşürürüm :mrgreen: Mekan Demon Horse :wink1:

6. CheckPoint_

CheckPoint_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  7. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bundan cok uzun zaman önce 48 lvl ken bir arkadaşı kasıyorum o da 35 36 lvl gibi bişeydi, downhoanga gittik ölüm vadisinde 42 lvl lerde arkadaşı kasıyorum oradaki canvarlar bana yeşil görünüyor ama kasdığım cocuğa kırmızı görünüyor. 3 4 saat kadar kastık o gün düşürdüğüm item sayısını hatırlamıyorum benim ve arkadaşın sandığı item dolmuştu düşürdüğümüz itemleri koyacak yer bulamadığımızdan kasamamıştık. ne günlerdi max lvl 80 di 50 60 lvl karakterler bile havalıydı botun ne olduğunu bile bilmiyoduk.

8. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0