Ag bot için otomatik pot alma scripti yazarmısın. Pixel search le filan belki bişeyler olur epey zor bi olay ama sen başarırsın :oops:

Dagger / warlock rod / eu shileld macrosu Yazabilirmisin ? Lütfen Çok İhtiyacım var bu macroya :)

veya viewtopic.php?f=53&t=12396 bu sword shiled / spear macrosunu Dagger / warlock rod / eu shileld e uyarlaya bilirmisin . ?

Şimdiden Teşekkürler.

Botta iken silah değiştirme programı yazabilirseniz çok makbule geçecek yani bot eline baard alıp bufları bastıktan sonra kılıcı alıp kasmaya devam edicek sonra buflar bitince tekrar eline baard alıcak tekrar bufları basıcak

jaws demiş ki:
Botta iken silah değiştirme programı yazabilirseniz çok makbule geçecek yani bot eline baard alıp bufları bastıktan sonra kılıcı alıp kasmaya devam edicek sonra buflar bitince tekrar eline baard alıcak tekrar bufları basıcak
DualWeapon var. Botlarda da çalışıyor.

ilkercindik demiş ki:
jaws demiş ki:
DualWeapon var. Botlarda da çalışıyor.
ilkercindik Bir Soru:
Acaba Forumda Kişilere Göremi Cevab Veriliyor Senden Bi ricam Oldu Yapabilieceğini Veya Yapamayacağını Söylersen cok Makbule Gecer Cevabını Bekliyorum 4 gözle .

ilkercindik kardes , daha önce verildimi bilmiyorumda bana Auto Party Reformer lazım , bi bakarsan cok sevinirim. Şimdiden cooooook tesekkur ederim ?!!!!!!...

kapital demiş ki:
Dagger / warlock rod / eu shileld macrosu Yazabilirmisin ? Lütfen Çok İhtiyacım var bu macroya :)

veya viewtopic.php?f=53&t=12396 bu sword shiled / spear macrosunu Dagger / warlock rod / eu shileld e uyarlaya bilirmisin . ?

Şimdiden Teşekkürler.
Açıkcası bu tür şeyleri çok gereksiz buluyorum. Tam olarak görevi nedir, ne işe yarar?

ilker bana bi isro server yazsana :lol: şaka bi yana ilker ben cafeciyim ve isro yu ağ üzerinden kullandığımda ve serveri bakup yaptığımda 1 bot konturu yazıyor 20 pc de bildiğimiz isro bot ana makinede bot oradan gece tüm makineleri bota salıyorum ve 1 pc konturu yazıyor şimdi diyeceksin ne olmuş ftp üzerinden üyelerin giriş yapacağı bir server oluşturur ve kaynak sağlarsak ne olacağını biliyorsun

ilkercindik demiş ki:
kapital demiş ki:

Şimdiden Teşekkürler.
Açıkcası bu tür şeyleri çok gereksiz buluyorum. Tam olarak görevi nedir, ne işe yarar?
Eu charım Var Rogue + warlock Yaptım Buildi Warlock rod ve shiled Elimdeyken Dagger skiline Bastığım Zaman Eline Daggeri Alıyor Ve atack yapıyor veya Dagger Elimdeyken Warlock Skiline Bastığım Zaman Eline Warlock Rod ve Shiled Alıp Büyüyü Atıyor . Pvp lerde Mükemmel Bir Araç Hızlı Silah Değiştiriyorsun. sword/ shield / spear macorusnu kullanıyorum fakat warlock rod ve shield i gec alıyor birde dagger' i elime aldığımda Desperade Skili var onuda acmasını istiyorum . kodlardan anlamadığım için senden yardım istedim süreleri ayarlanırsa ve F3 'de slotlardn birine desperada skilini yerleştirirsek Süper Olur. Umarım Anlatabildim . İlgilendiğin için Çok Teşekkür Ederim.

aslında image code yazan bir program yapabilirz.elin Almanları Delphi ile yapıyorlar da biz vb ile mi yapamıcaz? Hiç aklıma gelmezdi bi image code yazan bir programın Delphi de yapılması :mrgreen:

Yapabileceğimi sanmam. Aslında istendiğinde herşey yapılabilir. :?!!!

PS: Vista ile Sro'ya son verdim.

Sitede bulunan stall bot gibi stall bot yapabilirnisin yada sitede bulunan stall botu düzeltebilirmisin çalışmıorda :roll:

abi varsada bılmıorum soyle bır program yaparmısın benzerı varda gelıstır sroda ben char ımı dıelım penonlarda taxi ye bırakıom trace bozulursa atıcak , at tan ınerse basacak , atın canı % 60 a duserse pot basacak bır pro ıstıorum .! ?!!!!!!!

sserver lsit tarzı bir boss list prgramı olsa ectradan bir trayıcı sayfazı yerine kendini otomatik güncelleyen server lsit tarzı bir boss çıkış zamanı prgramı olsa çıkış zamanı dediğim aynen rev6 daki yazılar olsa bi köşesinde servere seçsek mesela rome veya eldorado olmazmı :) olursa kolay gelsin daha önce böyle bişi yapılmışsa link pls :D

şimdiden koly gelsin yapıcaksan :?! ?!!!!!!..... ?!!!!!!

Yukarı Alt