Gullugullugil demiş ki:
extraloob demiş ki:
yankess24 demiş ki:
Saolasın Kardeş Joymaxdan haber gelsin atlar giderim de bir ufak soru daha sorucam hiç bilgin varmı acaba ortalama nekadardır sence bir server ın fiyatı herhangi bir bilgin varmı bir ara duymuştum 20 ile 25 bin dolar deniyorduda ? ki bukadarda uçuz olduğunu sanmıyorum :/

o kadar ucuz :thumbsup:
Abi o zaman sende alsana bir tane :P

xD

sanırım bu konu incelenmiyor sabitlenmesini istediğim bi konu vardı üzerinden 1-2 hafta geçti arkadaş

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kamil4114 demiş ki:
sanırım bu konu incelenmiyor sabitlenmesini istediğim bi konu vardı üzerinden 1-2 hafta geçti arkadaş

bu tarz paylaşımlarınız sabitlenmiyor ki zati bu bizde var yoksa yok mu soru:

char yapılandırmalarına bakıyorumda hep 100lvl ken yapılmış rehberler yani sp lerde hata oluyor gelen bir kaç yeni skill i gösteremiyor bunların yenilenmesi lazım yani onun için bende yeni skillere göre açtım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kamil4114 demiş ki:
char yapılandırmalarına bakıyorumda hep 100lvl ken yapılmış rehberler yani sp lerde hata oluyor gelen bir kaç yeni skill i gösteremiyor bunların yenilenmesi lazım yani onun için bende yeni skillere göre açtım

güzel çalışma bizde bu konuda bir proje başlatmıştık 8)

extraloob demiş ki:
kamil4114 demiş ki:

güzel çalışma bizde bu konuda bir proje başlatmıştık 8)
Aynen katılıyorum yenilenmeli

öncelikle merhaba ben yeni üyeyim char satışı yapabilmek için başlık açmaya çalıştım ya hata verdi yada site yönetimi incelikten sonra başlığı açacak konu hakkınd bilgim yok mesaj atamıyorum en az 20 mesaj sınırı olduğu için o yüzden yazabilceğim yer aradım burasını görrdüm umarım yanlış yere yazmıyorumdur bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim yada onun yerine yardımcı olursanız daha iyi olur adıma şimdiden teşekkürler

Yukarı Alt