Arkadaşlar ben forumda yeniyim bildiğiniz gibi ama bilgisayar hep açık extraloobta hep açık fakat durumum çervrimdışı yazıyor neden böyle yazıyor bir öneriniz varsa söyler misiniz

bide yetki almak için nelere ihtiyacımız var yada ne yapmamız gerekiyor onuda öğrenmek istiyorum

nasıl bir tutum yani nasıl davranmam lazım söyleyinde ona göre davranayım ayrıca forum modluğuda yapabilirm benim için sorun yok bir çok oyunda forum mod. uydum :P

he diyip de mod d.mod olamazsınız seviyeli bir tutum derken biz sizi değiştiremeyiz neyseniz o sunuzdur içinizden geldiği gibi aktif yardımcı sabırlı biri olursanız d.mod başvurusu yaparsınıız bizde hakkınzda düşünürüz.
fakat biraz forumu gezip topic açmadan önce böyle sorun yaşayanlara bakmak lazım araştırmak lazım anahtar kelimedir araştırmak araştırmacı olmak sonra topic açmak yerine yetkili birine pm atmak lazım... tabi yenisinizdir sorunlarınız olacaktır bizler yardım etmeye açığız sizinde forumu düzgün kullanma konusunda hassas olmanızı bekliyoruz arkadaşımızın seviyeli tutum dediği olaya bir bakmışsınız ki bir yerinden başlamışsınız =)

ya aslında hevesini kırmak gibi olmasında TuRKiSh_KiNq nickinden 1-0 mağlup başlıyorsun maça
Nick imza vs. de yazım biçimlerine dikkat etmelisin tabi ufak tefek yazım hataları olur normaldir tadı tuzudur =)

Yukarı Alt