Yerli-Yabancı online film izleme bölümü cok gerilerde...Ne ilgilenen var ne yeni bir film koyan.Sizden istegim o bölümlere yeni moderatörler alıp o bölgeyi canlandırmak.Neredeyse 1 yıldır hic film eklenmiyor yabancı filmler bölümüne... :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmmm, varmı bildiğin birisi orayı adam edebilecek hemen atamasını yapalım.

extraloob demiş ki:
Okan abi ben yapabilirim.Bildigim birsürü film var.Simdi hepsini bir anda koysam hepsi izlenilecek gidicek.Eskiden televizyonlarda pazar (günü) sinemalar olurdu.Bende her cumartesi 1 film ekleyebilirim (uzun ömürlü olması icin) Ama tek basına yapılacak gibi birsey degil :roll:

Crisis demiş ki:
extraloob demiş ki:
Okan abi ben yapabilirim.Bildigim birsürü film var.Simdi hepsini bir anda koysam hepsi izlenilecek gidicek.Eskiden televizyonlarda pazar (günü) sinemalar olurdu.Bende her cumartesi 1 film ekleyebilirim (uzun ömürlü olması icin) Ama tek basına yapılacak gibi birsey degil :roll:
Ben her gün eklerim.
PS:niahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zaman dilimi belirlemeye gerek yok filmlerin güncelliği geçtiğinde yada yeni film çıktığında eklemek yeterli olacaktır :beer:

Mike Shinoda demiş ki:
Avenger demiş ki:
zaman dilimi belirlemeye gerek yok filmlerin güncelliği geçtiğinde yada yeni film çıktığında eklemek yeterli olacaktır :beer:
Her gün işin şakası canım.:P Elbette güncel olması önemli. :muck:
hergün ekledikden sonra ne önemi kalcak.Ben her saniye yüklerim ama izleyip gecerler.Baska film kalmadıgı icinde yine su anki hale gelir topic

Crisis demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
Avenger demiş ki:
Her gün işin şakası canım.:P Elbette güncel olması önemli. :muck:
hergün ekledikden sonra ne önemi kalcak.Ben her saniye yüklerim ama izleyip gecerler.Baska film kalmadıgı icinde yine su anki hale gelir topic
Tamamdır.Her saniye film paylaşacakmış arkadaş.

Ben haftada 1 yüklerim uzun ömürlü olsun sürekli canlı kalsın diye.Senin gibi her gün yükleyip 1-2 ay sonra filmsiz kalmakdansa tüm filmleri bir anda yüklerim oturur 1 ay izlerler 8)

Yukarı Alt