Merhaba taxide kasan arkadaslar için ata otomatik pot basmayı sağlayacak scripti yazabilecek arkadaş varmı :?:

uzun zmn önce istemişitm bi cevap glmemmişti yad aben takip etmemiştim konu tarihe gömüldü
charım soyulmamdan önce çoook işime yarardı

arkadaşlar
rumata loader kullansanıza rumata loader çok geniş içeriği olan bi loader
ata köpege trade atına bile can basıyor!!!
sitede genellikle Kemalist koyar linklerini zaten görürsünüz kocaman Rumata Loader diye yazar!
oyuna girince de yapmanız gereken üstünüze at canı almak ve şu kodu girmek
/ahp on ride [0.50] (eger 50 yazarsanız atın canı yüzde 0.50 yzarsanız atın canı yüzde 50 den aşağı düşünce pot basar,0.75 yazarsanız yüzde 75 ten aşagı düşünce basar yani siz belirleyebilirsiniz ben ölesine bi rakam verdim)
hadi hepinize kolay gelsin
bu arada rumata loaderin daha çok bir çooooooook özelliği var macrocheck bunun hakkında bi başlık hazırlamıştı yanlış hatırlamıosam!

cellat1674 demiş ki:
arkadaşlar
rumata loader kullansanıza rumata loader çok geniş içeriği olan bi loader
ata köpege trade atına bile can basıyor!!!
sitede genellikle Kemalist koyar linklerini zaten görürsünüz kocaman Rumata Loader diye yazar!
oyuna girince de yapmanız gereken üstünüze at canı almak ve şu kodu girmek
/ahp on ride [0.50] (eger 50 yazarsanız atın canı yüzde 0.50 yzarsanız atın canı yüzde 50 den aşağı düşünce pot basar,0.75 yazarsanız yüzde 75 ten aşagı düşünce basar yani siz belirleyebilirsiniz ben ölesine bi rakam verdim)
hadi hepinize kolay gelsin
bu arada rumata loaderin daha çok bir çooooooook özelliği var macrocheck bunun hakkında bi başlık hazırlamıştı yanlış hatırlamıosam!
Hocam bu rumata dediğiniz testosteron (C19H28O2) değilmi ?

Yukarı Alt