arkadaslar bildiginiz uzere toplama petleri element olusturmak icin copleri topla dediginizde potlarıda arrowlar boltları topluyo ve srobotta gece bırakırken sorun cıkarıyo bi media.pk2 editlemesi ile potları arrowları ve boltları moblardan dusmesini engellemek dusse bile petin almasını engelleme gibi bi sey olabilirmi?

JasonWalker demiş ki:
+1

Senin dediklerin mümkün olsaydı Silkroad, "online" bir oyun olmazdı. item düşmesini,pot basma sürelerini vb vb hep server ayarlıyor

haklısınız biraz abarttım ama benim demek istedigim item yine cıkacak ama sadece bizim pcde gorunmuyecekk ve pet toplamıyacak olabilirmi acaba ?

resulsarac demiş ki:
haklısınız biraz abarttım ama benim demek istedigim item yine cıkacak ama sadece bizim pcde gorunmuyecekk ve pet toplamıyacak olabilirmi acaba ?
Senin pc'de görünmez ama pet toplar. :wink1:

EnDZoNe

resulsarac demiş ki:
arkadaslar bildiginiz uzere toplama petleri element olusturmak icin copleri topla dediginizde potlarıda arrowlar boltları topluyo ve srobotta gece bırakırken sorun cıkarıyo bi media.pk2 editlemesi ile potları arrowları ve boltları moblardan dusmesini engellemek dusse bile petin almasını engelleme gibi bi sey olabilirmi?

Kahve sütlü mü olsun sütsüz mü ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kai

olduser
EnDZoNe demiş ki:
resulsarac demiş ki:

Kahve sütlü mü olsun sütsüz mü ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
+1 :thumbsup:

Yukarı Alt