1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

istediğimiz kişilerle parti kurma ayarları

1. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başlıktanda anlaşılabilecegi gibi. biz 3 kişi aynı yerde kasıyoruz sbotun otomatik olarak 3 kişi ile ıtem ex paylaşımlı partı kurmasını isitiyoruz sbot bazen yapıyor bazen yapmıyor tam ayarlarını çözemedim. partideki kişilere sbot arayuzu uzerinden auto pt x isaretledik lists party list sekmesindende kayıtlı aply /save yaptık. sbotun party arayuzu uzerindeki kutucuklardanda 5 kutunun 4 unu ısaretledik alttaki haric. daha bilmediğim başka bir ayarımı var. bazen party kuruyor bazen kurmuyor.

2. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Ayarlarını resimdeki gibi yapıp party lisetede diger arkdaslarınıda eklersen atar ama bazen banada oluyor ama ayaralar bu şekilde olmalı.

3. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Solüst kısımda list var ona tıklıyorsun açılan sekmelerden party tıklıyorsun add yaparak pt almasını istediğin charın tam nickini yazıyorsun save deyip kapatıyorsun .. Aynı işlemi kaç tane char name ekleyeceksen sürdürüyorsun ..

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

4. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler ayarlarım resımdekının aynısı bazen dc olduktan sonra partı kurmuyolar bazende kuruyolar benmi biyerlerde yanlış yapıyom demiştim dogruymus bilgiler için tesekkurler.