arkadaslar dün oyuna girdim..ve silk ile alınabilen petlerin fiyatlarına bizat kendim baktım,hatta merak edip devekusu bile aldım...
1-devekusu:1 silk e item mall dan alınıyor..attan oldukca hızlı ve 3500 küsür canı var..şimdi buraya dikkat:1 silk olması size ucuz gelebilir,ancak devekusundan indiginiz zaman aynı at gibi yok oluyor(bizzat kendim denedim..) yani atın item mall versiyonu gibi düsünün... Wink
2-fil:aynı kervan atları gibi 20 lvl de alabilirsiniz...tek farkı item mall dan alınması...fiyatı;2 silk.bunu da atın item mall versiyonu gibi düsünün...tek farkı daha fazla canı olması ve taşıma kapasitesinin yüksek olması....
Wink 3-kuş:bu da kurdun item mall versiyonu.bir atack peti..aynı kurt gibi lvl i var.fiyatı;130 silk... Wink

kısacası npclere yeni pet eklenmemiş...sadece item mall a yeni petler eklemişler... Evil or Very Mad

A

Anonymous

Guest
deve kuşunun canı sabit değil sen kaç lvl sen ona göre artıyo mesela 10 lvlde bi adama 745 can 54 lvlde 6000 küsür gözüküyo

ya bişe sorucam bu atack peti olan kusun kurttan ne fazlası var ya da ne eksigi var.. ne iş yapar bu kus Question :lol: :lolmuch:

fenasii demiş ki:
ya bişe sorucam bu atack peti olan kusun kurttan ne fazlası var ya da ne eksigi var.. ne iş yapar bu kus Question :lol: :lolmuch:

Bildiğin Wolf Görevini Yapar Senler Beraber Atak Yapar

40 Levelden Sonra Şekil Değişmez AmA Boy Atarak Büyür

Yukarı Alt