1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İşte Türkiyenin Gururu Türk GM si Türk Alın kapak olsun Yavu

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. katilozi

katilozi Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bukadar Ark.lar Allaha emanet olun saglıcakla bir yorum yeter :)

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    al işte nick'e bak ya tospa gibi Türk işte ne olur aklı kıt olur :P

Ps : eurovision yarışmasında bile Türkçe şarkı söylemiyoruz ingilizce kullanıyoruz.

3. rabdor2889

rabdor2889 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ps diyorum başka birşey demiyorum 1 kere ecsroda gmler görünmezdir sadece asistantlar görünür ama onlarında kendilerine ait üstleri var ps olduğu çok açık

4. katilozi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah çarpsınki Ps yok kardeşim begenmiyorsan Sil yorumunu çık konumdan sanki ayeshayı hic gormedi ya :S polemige girmeyelim

5. __enes__

__enes__ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi Gm ismi ps diyebilirsin. Görünmez olduklarına nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?

6. rabdor2889

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum ECSRO Vipte oynadığım için gm ler hep görünmez ordada tek floopy gözüküo zaten + gm lerin kendilerine ait üstleri var o adamın üstünde 9 dg itemler var ps olduğu burdan belli

7. __enes__

__enes__ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sen görünmez dediğin için koydum ben . :thumbsup: :thumbsup:

8. katilozi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bırak bu işleri adam vipde oynuyor ya onun reklamını werior maksat reklam bilader yanlız şunu belirteyim bu gm ps deildir isterseniz ecsro.net/forumdan gm takımına bakabilirsiniz birde çok bile arkadaş gmnin spamdan korunması için özel kıyafeti wardır ona tmm sözüm yok ama Gmnin 9d item giymemesinin nedenini söylermisin bana o türk gm bugun serveri test etmek için geldi oLum yalan atma he bide bukadr bilmiş olma tmmı :wink1:

9. katilozi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşlerim Sizce bu gm ps mi ? Yeter bak birdaha ps dersen foto paylaşmam haram olcak bana sakın olaki benim fotolarıma 3kagıtcı muamelesi yapma bir sonraki tutumum farklı olur anladınmı güzel kardeşim tmm o senin görüşün saygım sonsuz ama BU RESİM PS DEİL DEİL DEİL DEİL DEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİL SORYY ÇOK GERGİNİM

10. rabdor2889

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sakin ol + ecsro vip benim serverimmi reklamını yapıyım biraz mantıklı cevaplar yaz.

11. Crusade

Crusade Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisliği
    YETER!

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.