Bro BitTorent'in yanında FarmVille oto hasat .. yazıyor ne işe yarıyor o program eğer yararlıysa bende kullanıyım farmville ekip biçerken ^_^

HellGuards demiş ki:
usta setup u olsa upload lardım cok güzel bi program kendi kendine tarlayı 2 dk de tıklıyor topluyon ekiyon tek sorun harvest yaparken beklemesi :D
Bi araştırıyım internetten bakayım bulabilecekmiyim :D , youtube'da farmville hack diye bi video izlemiştim programla yapıyordu o program ile Fv sini 999.999.999 ' a yükseltmişti ah o programı bulsam :mrgreen:

RiqueLme

Bilgiliyim
Senius demiş ki:
HellGuards demiş ki:
usta setup u olsa upload lardım cok güzel bi program kendi kendine tarlayı 2 dk de tıklıyor topluyon ekiyon tek sorun harvest yaparken beklemesi :D
Bi araştırıyım internetten bakayım bulabilecekmiyim :D , youtube'da farmville hack diye bi video izlemiştim programla yapıyordu o program ile Fv sini 999.999.999 ' a yükseltmişti ah o programı bulsam :mrgreen:
ben bırakmıstım fw yi bu program sayedinde yeniden dvm ediyorum ^^

İndirdiğin server uzktır yani bağlantı uzak yerden olunca :D Bi hayli komik oluyor :P

Vincent Valentine demiş ki:
TTNet 8Mbit var ama 8Mbiti görebilen daha insan yok :lol:
Bizzat gördüm.
Santral evime çok yakın genelde 16:00 18:00 araları görebiliyorum fakat 18:00 / 22:00 arası 3 mps ye kadar düşebiliyor.

Yukarı Alt