StarkDrache

Bilgiliyim
Buyur Ben namaza gidiyorm bu ss Senin İçin :mrgreen:

-Resim Silinmiş.

Kalbi olanlar bakmasın :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yakında guildteki herkes 10 ar tane ucuzundan sos alacak,hepimiz aynı anda yere atacaz 30-40 sos kutusu biarada Wink bir ilke daha imza atacaz NWO olarak extraokk

Pennywise demiş ki:
yakında guildteki herkes 10 ar tane ucuzundan sos alacak,hepimiz aynı anda yere atacaz 30-40 sos kutusu biarada Wink bir ilke daha imza atacaz NWO olarak extraokk
sen git oyunu bırak adama bak ya ben 20 yıl milletin altınlarını yürütsem batunun ucuz dediği sosu alamam :mrgreen:
nerden buluon ne edion o kadar parayı Question :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch:

StarkDrache

Bilgiliyim
Pennywise demiş ki:
Bekliyoruz !
Ben en fazla 25 - 30 tane bir arada gördüm ama hepsi sadece benimdi arkdaşlarla beraber atmadım Confused

sos itemmi ya deggre basi +5 olsa ne yazar zaten deggre sonu item daha iyi oluo soslardan ornegin 64 lvl sos blade 69 lvl dir 72 lvl blade kat kat ustun :lol: som yada sun olcak yoksa hic olmasin daha iyi :lol: bi bize dusmedi zaten sole 64 lvl sun blade Sad

Yukarı Alt