Takımı
Besiktas

Arkadaşlar bildiğiniz üzre dün tüm yönetim down edildi. (Tony Montana ve MicroEx hariç) Yani Site Manager, Site Asistan, Global Moderatör gibi yönetim rütbeleri şuan boşta. Şunu bilmenizi isterim ki, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Eski arkadaşlar çok toylardı, işlerinin ciddiyetinin farkına varamadılar. Bu da onların down olmasındaki en büyük sebeplerden biriydi. Ama saygısızlık yaptılar, herşeyi yapın ancak saygıyı elinizden bırakmayın. Bir insanı sevmek zorunda değilsiniz, fakat ona saygı duymalısınız. Fikirlerine katılmaya bilirsiniz, fakat fikirlerine saygı duymanız gerekmektedir.

Yeni düzene göre eskisi gibi hiç kimse 3 günde up olmayacak. Herkes hakettiği ne ise onu alacak. Yeni deneme moderatör arkadaşlarımız aramıza katılmaktalar, bu yapılan down'lar en çok onların şansını artırır. Aradığımız insanlar;

Saygılı, seviyeli, dürüst, çalışma azmi olan, sorumluluklarını bilen, yaptığı işin ciddiyetinin farkında olan ve olgun insanlar'dır.

Eğer yukarıda bahsettiğim kriterlere uyuyorsanız, biz elinizden tutmaya hazırız, tek yapmanız gereken bizlere bir adım yaklaşmaktır.

Gelenin gideni aratmaması uğruna, elimizden gelenin en iyisini yapmaya bizler hazırız, ya siz ?

Saygılarımla,

Lenneth
Gökhan DİNÇ​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

NiGHTMaRe

Aileden
Başvuru formunun kodları bozulmuş
ob_start olayınun eklenmesi lazım.

Takımı
Besiktas
@Reclast

Bekliyorum hacım başvuru formunu.

@Saij

Hacım kusura bakma da, sen forumlara mesaj atarken ben burada yöneticilik yapıyordum. :muck:

Canova

Neden tüm yönetim down edilme gereği duyuldu merak ettim şimdi :P

Hi all :mrgreen:

Takımı
Besiktas
@Canova

Çok şeyler yaşandı hacım, hiç açma ^^

@Lima

Hayırlı olsun bro, özlemişsindir Turkuaz :P :muck:

Yukarı Alt