Windy

emre67380 demiş ki:
biliom yha gaza geldi ben düşürdüm die deli gibi kastı oda düşürdü benden aşa kalmamak için ne yapcanı bilmio bu :D ama olsun sun spear mı değerli sun sword mu !! sword +5 hali +7 mag 80 spear dan fazla atk verio ^^ baqalım neler olcak az kaldı !!
sun spear daha değerli :thumbsup:

emre67380 demiş ki:
biliom yha gaza geldi ben düşürdüm die deli gibi kastı oda düşürdü benden aşa kalmamak için ne yapcanı bilmio bu :D ama olsun sun spear mı değerli sun sword mu !! sword +5 hali +7 mag 80 spear dan fazla atk verio ^^ baqalım neler olcak az kaldı !!
sox olmadığı sürece +5 bir swordun +7 bir spearın mag atağına yaklaşması bile zor üstelik spearın mag %80 diyorsun...

emre67380 demiş ki:
konuyu uzatmak istemiorum ayrıca tmm bi eziq zerkle anca kesti yada mercany le pvp de görüoz :wink1: anlamadığım neden bu kadar gevur yalağı oluonuz yeter artık yha herkes bi gevura yalak olup sağlam olmaya çalışıo brz hakkınızla iş yapın !!! benden bu kadar daha bişe yazmıcam buraya ....
Gavur dediğiniz adamların arasından türklerden çok çok daha iyi olanlarıda çıkıyo. Ayrıca yalakalık yapanda göremedim. Birde sen orda o adamı kessen bile türklerimi yücelticek ne olucak?

^^ saol knk

zaten sun swor dan bahsedioz istersen karşılaştıralım +7 spearla :D

ahmet hala onlardan yanasın :D bi kere spear okadar değerli deil çünkü serverda yeterince var sun Sword daha değerli sadece bende ve Cr4ck de var üstlik +7 Spear a bedel bi silah olduğundan daha karlı bence... :D neyse daha karışmak istemiyorum charımı da satıyorum zaten yeni pc ve yeni charımla tekrar görüşmek üzere emeği geçen herkese teşekkürler hakkınızı hll edin ßß

!!Emre67380!!

Nike char olarak güçsüz olabilir ama oyun bilgisi mükemmel bir insan Domina ve Nike bu konuda gerçekten mükemmel diyebilirim , en azından Daha yeni Rocta hiç bi str attack yapamazken bowmanın avantajıyla ben domina ve niketan başka kimse vuramadı roca ama onun dışında char olarak normal pvpde normal bir glavierle benim bile yıktığım oluyor ^^

^^ sonuçta glavier güsel dmg ve güsel defansı oluo itemleri tamamsa bide kiltlemeler arttırıo şansı koks bile dayanamayabilio bazen :D 1 kere yatırdım şansıma 3 kere stunla :S neyse charı satırıoz baqam herkese hayırlı olması dileğiyle...

NiGHTMaRe

Aileden
nike değil ama domine sereverin en sağlam charlarından biri
bu aralar hep stall kuruyor ama

Yukarı Alt