Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ne demisler bir laf var

CIGERE UZANAMAYAN KEDI, ZATEN O MUNDARDI DERMIS.

Bunlarda asla Kurdistani kuramayacagi icin laf atip duruyolar iste.

Ellemeyin konussunlar
Lafla Peynir ekmek gemisi yürümez.

hangi server o ya bana char açtırmasınar global manyağı yaparım onları Evil or Very Mad

BOSPHORUS demiş ki:
hangi server o ya bana char açtırmasınar global manyağı yaparım onları Evil or Very Mad
Aklımdan geçeni söyledin. Hangi server o ya Mad Korkak ipneler anca böle gizli saklı konuşurlar. Yiyosa çıkıp dışarda söylesinlerde görsünler ...

Beyler Server Sparta ama kadir abi Var yasıda bayagı ilerii zaten bi iki resimde cıkmıs rasputıntr diye.Onla hiç bi kürt laf yarıştıramaz.Cok iyi cevaplar verdi.Yunanlılara nasıl yenıldınız fln dıye global attı kurtler,rasputın abinin cvbı yunnanlılar egenın dibinde yatıyo suan sızınde sonunuz öyle olacak..GErcekten cok güzel cvplar verdi susturdu..

A

Anonymous

Guest
Bunları yazanın bir kürt oldugunu sanmıyorum! Çünkü Kürtler GARDAŞ kelimesini kullanmazlar!!! Türkiye de yaşayan bir ermeni olmadıgını nerden biliyorsun ??? Ya da bir türk ' ün kalkıp sırf kürtlerden nefret ettirme amaçlı bilerek bunları yazmadıgını??? Konu şüphe kokuyor!!! Dikkatli inceleyenler bunların çok basit bir oyun oldugunu anlayabilir bence!!!

+

Haa derseniz ki yohk bunlar olmuş! E şerefsiz çohk ! Şerefsiz biriylen klavye de atışmakla onu alt edemezsin! Çünkü anası da babası da kıymetsizdir! Çünkü o herif şereften yoksundur! Şimdi bunu alıp bütün kürtlere ödetmeye kalkacak biri olsa , bütün kürtler aynı diyecek biri çıksa , o zaman o oyundaki şerefsizden hiçbir farkı yoktur benim için!

Selametle...!

bnm babamda astsubay kürtlerin arasında yaşadım 2 sene hepsi şerefsiz Atatürk heykelinin kafasına vurmalar,küfür etmeler... hatta arkadaşlarım ve ben bu kürtlerin araında dışlanmış ve boğazımıza bıçak dayanmış insanız Allah tan bana dayamadılar arkıma bıçcak çekip paralarını almışt kürtler f*c* kürt$

ulan ayıp olmasa şimdi bişey dicem ama adam siz hepiniz apo nun bilmem neyi olcaksınız dio ulan p1ç bilmem kaç yılında katliam yapan kimdi şu gelmis globalerden apo yu övüyo allahım yhaa arkım o hangi server öğrenebilirmiyim şu şeref... bi kaç dicek sözüm var

A

Anonymous

Guest
Benim O Kürtler hakkında ne düşündügümü çogunuz bilir .....

Ve haklı çıkıyorum Anlamışsınızdır artık beni .....

yorum yok ....

sw1ss demiş ki:
helal be ii post kasıon :lol:

ben gibi bi gulme işareti çek yolla ki durumdan haberdar oldugunu anlasnlar. sanki hiçbişi okumadan direk asdf yazms gibi olmus ayrıca onu yazarkende tembellik yapıp s yazmamıssn xD

ha ozur dilerim ama adi herifler(en kibarindan)bi yerleri yiyosa silkroadta konusmasınlar.70 milyonun onunde solesinde gorsun anyayi konyayı

A

Anonymous

Guest
Çok cesur bazı arkadaşlar da yiyorsa buyursunlar kürtlerin yaşadıgı yerlere burada konuşsunlar da gösterelim size anyayı konyayı!!!

Ama bizim bildigimiz bişey var
"havlayan köpek ısırmaz..."

+

Babası astsubay olan bebe! Senin bütün kürtlere attıgın o laf (ŞEREFSİZ ) senin ecdadına ve 7 ceddine yakışır! Ulan şerefsizlik etmeyin! PKK cıalrla bizi bir tutmayın! HEPİNİZİ ERMENİ İLAN EDERİM!!!
Bokunu çıkardınız ulan! Bundan sonra bir şerefsiz PKK cının yaptıgını bana ödetmeye kalkışan olursa cezasını pis ödetirim haberiniz olsun! G.tünüz yiyosa gelin ulan! Hepsi diyarbakır da yaşıyo... Gelin görelim kahramanlıgınızı vatan sevginizi ulan!!!! Klavye başında ahkam kesmeyin!

Selametle!...

A

Anonymous

Guest
cNeyT demiş ki:
BOSPHORUS demiş ki:
Aklımdan geçeni söyledin. Hangi server o ya Mad Korkak ipneler anca böle gizli saklı konuşurlar. Yiyosa çıkıp dışarda söylesinlerde görsünler ...
Birader bak gelsinler batıda bişey solesinler ole ama :lol:

git bi şırnağa urfaya orda herkes soyler ,

sen bi konus nabarlar...

kökten çözüm gerek aama kimse beni takmıyor herkes bana gülüyor

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt