Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest
:) İşte oLay Budur ! Leth4L Leth4L Leth4L DiyenLer Var! Ne Yaptı Lan Size Leth4L gece Ananınızın Koynunamı Girdi ? Leth4L ? Ne Acını Var Ne Yaranız Var anLamıyorum ? Bana YazıLanLarı Hepsini Okudum.. Ve İnanın Kim bana Yazmışsa Kim Bana Ne demişse Yine Gidip Yine Küfür Atıcam! Ve Sizde aLın ss Leri Buraya Yapıştırın ! Benim için Fark etmez ! Kim Ne Hak Ederse! Onu Yaparız ... Ayrıyetten BazıLarı kaLmış kLaviye deLikanLığı YapıyorLar feLan fiLan! Şimdi Bende O DeLiĞİ KanLıya söyLüyorum! Varsa
G*t Pm At Verem Adresi! Ve Orda AtıLan KüfürLeride. Bu BaşLığı Açan insan (!) Kendisinin KüfürLerini Hiç Göstermiyor Nedense! Ve iLk Küfürüde Kendisinin attığınıda Göstermiyor! Biz Biziz! Biz Bazı ŞerefsizLer Gibi Bi YarKan'a Spawn Oldu Diye Küfür Eden KişiLer deiLiz! Biz Kendimizi Savunmak için Küfür Ederiz! ArkaşLarımızı Savunmak İçin Söveriz! Biz Söveriz Sizde Sırf Bizden FaydaLanmak için Kendinizi Dürüst oLarak göstermek İçin BizLerden FaydaLanırsınız! Artık Buda Sizin DürüstLüğünüz! Görende bunLarı Sütten Çıkmış Kedi SanıcakLar :) Neyse Artık Ben söyLiyceğimi söyLedim! BakaLım Artık Ne YorumLar geLicek :):)

ASLANLAR TEK BAŞINA ÇAKALLAR SÜRÜ İLE DOLAŞIR !!!

Leth4l yeter be. turkishland da iken hysterıa iken ağzından küfür düşmüyordu. şimdi arkadaşlarınıda buldun devam et kahvekeyfi

Bide şu lancelot ile her cümlenin sonuna !! koyma alışkanlıgı niyeki gerçekten merak ettim.

A

Anonymous

Guest
Bak Sende Ne güzeL diyorsun.. Ağzından Küfür Düşmüyor Diyordun!!! beLki Küfür Etmemin Bi Nedeni Vardır! Bi Sebebi Vardır ! Devamda edicem !!!

küfretmek zayıflıktır sadece karşındakine zekanın onunki kadar gelişmiş olmadığını gösterirsin,mantıklı düşünüp insan gibi konuşarak sorununu çok daha kolay halledebilirsin,küfrederek hiçbişeyi çözemezsin sadece şimdide olduğu gibi kendini herkesin önünde küçük düşürerek nasıl aşağılık bir insan olduğunu gösterirsin,ilerde kimbilir içinizden biri darkborndan ayrılırsa bu bozuk ağızla hiçbi guildte barınamaz,barındırmazlar,bu hiç aklınıza gelmedimi?başkalarına hakaret edip kavge etmek yerine arkadaş olmayı deneseniz hergün şu oyunu açarken bot parmağıyla değilde normal şekilde açıp pt ler halinde sohpet ede ede oynasam keşke,siz şimdi küfredip bütün server ın ağzına düşmeye devam edin ilerde bişeye ihtiyacınız olduğunda almaya kalkınca karşınızdaki başkasına 10m sana 20m ye satarım dediği zaman ne demek istediğimi anlarsınız.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel yorumlar penny teşekkürler beyler birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz ama elinizden geldiğince susmak durumunda olmak olmadı işinizi özelden halletmek en güzelidir tavsiye ederim.

A

Anonymous

Guest
Pennywise demiş ki:
küfretmek zayıflıktır sadece karşındakine zekanın onunki kadar gelişmiş olmadığını gösterirsin,mantıklı düşünüp insan gibi konuşarak sorununu çok daha kolay halledebilirsin,küfrederek hiçbişeyi çözemezsin sadece şimdide olduğu gibi kendini herkesin önünde küçük düşürerek nasıl aşağılık bir insan olduğunu gösterirsin,ilerde kimbilir içinizden biri darkborndan ayrılırsa bu bozuk ağızla hiçbi guildte barınamaz,barındırmazlar,bu hiç aklınıza gelmedimi?başkalarına hakaret edip kavge etmek yerine arkadaş olmayı deneseniz hergün şu oyunu açarken bot parmağıyla değilde normal şekilde açıp pt ler halinde sohpet ede ede oynasam keşke,siz şimdi küfredip bütün server ın ağzına düşmeye devam edin ilerde bişeye ihtiyacınız olduğunda almaya kalkınca karşınızdaki başkasına 10m sana 20m ye satarım dediği zaman ne demek istediğimi anlarsınız.
:) İşte Bakın sizLerde Busunuz :) 10m Yerine 20m'e Satarım Diyor:) Ben hiç değiLse Kendimi Bu oyuna kaptıran Herşeyi Oyun oLarak görenLerden değiLim! guiLd'e ALmazLarmış :) Sanki guiLd Kurmak Çok Zor:) Şimdi Dersinki guiLde Kim giricek! Bende Sana Şunu diyim Düşmanımdan Çok DOSTUM Var Merak etme ! :) Küfür Etmek ZayıfLımış ! Adam bana Küfür ediceK Ben Susucam! Kusura Bakma Ama Ben Namussuz deiLim BAZILARI gibi! Sen Sro'u Sadece Oyun Olarak gör,YeterLidir !..

ASLANLAR YANLIZ DOLAŞIR ÇAKALLAR SÜRÜ İLE !!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kime ne yaparsan yap beni bağlamaz lakin bunları foruma taşırken bir tane bile küfür içerikli kelime görmek istemiyorum.

Ps: haa bu arada imzan çok güzel :lolmuch:

Ewt Kimse Kimseyi Sevmek Zorunda Degil .
Burası Paylasım Yeri Tartısma yeri Degil.
Özel Olarak Neyiniz Varsa Gidn Msndemi Öm demii Nerede Hallediyorsanız Edin.
Ama Burda Tartısarak Seviyenizi Düsürüp Birbirinize Küfür Etmeyin.
Simdi Siz Beni Dinlemessiniz Söylediklerim Bir Kulagınızdan Girip Öbürkünden Cıkar Ama Dediklerimi İredeleyerek Okursanız Anlarsınız.
Benim Yorumum Bu Bunları Kendim İÇin degil Sizin İÇin Söylüyorum
Ama Dinlersiniz Ama Dinlemessiniz Birbirinize Küfürde Edersizniz Ama Tek Lafım
Bari Paylasım Yerinde Küfür etmeyin...

L3th4L demiş ki:
Pennywise demiş ki:
:) İşte Bakın sizLerde Busunuz :) 10m Yerine 20m'e Satarım Diyor:) Ben hiç değiLse Kendimi Bu oyuna kaptıran Herşeyi Oyun oLarak görenLerden değiLim! guiLd'e ALmazLarmış :) Sanki guiLd Kurmak Çok Zor:) Şimdi Dersinki guiLde Kim giricek! Bende Sana Şunu diyim Düşmanımdan Çok DOSTUM Var Merak etme ! :) Küfür Etmek ZayıfLımış ! Adam bana Küfür ediceK Ben Susucam! Kusura Bakma Ama Ben Namussuz deiLim BAZILARI gibi! Sen Sro'u Sadece Oyun Olarak gör,YeterLidir !..

ASLANLAR YANLIZ DOLAŞIR ÇAKALLAR SÜRÜ İLE !!!
bana küfreden adama ben neden yardım edeyim yaw hayret bişey ahahahha adam bana küfredecek bende ona istediği item ı istediği fiyata satacam yada warlarda yardım edecem dayanışma yaratacam ooooldu canım ahahahah :mrgreen: madem bu bir oyun senin içni sadece ozman neden başkasının ailesini vs işin içine katıyorsun,madem bu bir oyun neden ozman başkalarının asabını bozuyorsun,bırak başkalarıyla uğraşmayı oyununu oyna ozman bukadar basit.hem suçlu hem güçlü yaw şuna bak :lolmuch:

L3th4L demiş ki:
:) İşte oLay Budur ! Leth4L Leth4L Leth4L DiyenLer Var! Ne Yaptı Lan Size Leth4L gece Ananınızın Koynunamı Girdi ? Leth4L ? Ne Acını Var Ne Yaranız Var anLamıyorum ? Bana YazıLanLarı Hepsini Okudum.. Ve İnanın Kim bana Yazmışsa Kim Bana Ne demişse Yine Gidip Yine Küfür Atıcam! Ve Sizde aLın ss Leri Buraya Yapıştırın ! Benim için Fark etmez ! Kim Ne Hak Ederse! Onu Yaparız ... Ayrıyetten BazıLarı kaLmış kLaviye deLikanLığı YapıyorLar feLan fiLan! Şimdi Bende O DeLiĞİ KanLıya söyLüyorum! Varsa
G*t Pm At Verem Adresi! Ve Orda AtıLan KüfürLeride. Bu BaşLığı Açan insan (!) Kendisinin KüfürLerini Hiç Göstermiyor Nedense! Ve iLk Küfürüde Kendisinin attığınıda Göstermiyor! Biz Biziz! Biz Bazı ŞerefsizLer Gibi Bi YarKan'a Spawn Oldu Diye Küfür Eden KişiLer deiLiz! Biz Kendimizi Savunmak için Küfür Ederiz! ArkaşLarımızı Savunmak İçin Söveriz! Biz Söveriz Sizde Sırf Bizden FaydaLanmak için Kendinizi Dürüst oLarak göstermek İçin BizLerden FaydaLanırsınız! Artık Buda Sizin DürüstLüğünüz! Görende bunLarı Sütten Çıkmış Kedi SanıcakLar :) Neyse Artık Ben söyLiyceğimi söyLedim! BakaLım Artık Ne YorumLar geLicek :):)
Tekrardan söylüyorum.Burada yazmışsın ilk küfürü o dedi diye.Keni küfürlerini göstermedi diye.SS lerde bile mevcut bu "sizin o kadar lafınıza rağmen ağzımdan hala bir küfür çıkmadı" diye.Eğer varsa çıkarsın gösterirsin bakın bu da şunu dedi diye.Elinde bir tane bile kanıt yoksa susacaksın.İşin içinden sıyrılmak için yalanlar savurmayacaksın.Şimdi yazacaklarını tahmin ediyorum "ss almadım ama küfrettin" diyeceksin.Sana daha büyük birşey bundan önce ki küfürlerinde var bende ama foruma koyma gereksinimi duymadım.Çünkü orada bu kadar ileri gidip din ayrımı yapmamış, mezhep çatışmalarına girmemiştin.Eğer bundan öncede varsa bi küfrüm hadi onu da koy.Ama yoksa boşuna yalan söyleyip, buraya yazma.
Sorarım lan sana oyunda "Türk-kürt ayrımı neden yapıyorsunuz, kürtlerde insan değilmidir" deyip arkasından bu ayrımı yapanlara globalden söven sen değilmiydin.Eee şimdi ne değişti de sen o çocuğa alevi yakıştırması yapıp küfredebiliyorsun.Lethal artık yalan söyleyecek lafın,kaçacak köşen kalmadı. Artık tek yapabileceğin sıkıştığın köşede arkanı dönüp,eğilmek.Ama unutma biz ipne değiliz,hadi git şimdi yoluna...

bu topic çok uzadı yaw boşyere milletin asabı bozuluyor,herzamanki muhabbet ''war da yendik sizi nooblar,siz bize küfrettiniz bilmemne bilmemne adam gibi oyun oynamay hala öğrenemedik,oyunun içine ettiniz bari forum saf kalsın.kilit...

PegasusS demiş ki:
Emin olun böyle şeylere bulaşmak istemezdim ama bir yere kadar dimi?Benim guildimi 3-5 gerizekalı karalamak isterse bende bir yerde bunlara dur derim...

İlk önce paladin isimli kişi pvp için globalden küfürler yağdırdı ama yemedi...Adam çağırdı.

-Resim Silinmiş.

Ve sonrasında görülen klasik nooBORN guildi.

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Bu adamlar sağda solda delikanlıyım diye post kasıyorlar.Bazı forum arkadaşları da buna kanıyor.Delikanlılık durduk yere başkalarının anasına bacısına sövmekse bırakın ben delikanlı olmayayım ne yazar...
aslinda aglanacak hal ama ben guldum yani dini karistirip anayi baciyi karistirip oynanan oyundan alinacak zevki anlamiyorum zevk almak icin girip strrs yapip cikmakta ne demek ya :)
yazik cidden boyle insanlar var ve bu oyunu bazen iyiki birakmisim diyorum
bir tek bize has bir durum bu davranislar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt