Takımı
Galatasaray
ThePrestige demiş ki:
GOKHANCAN demiş ki:
inş o nicki istenildiği(yakışan) şekilde taşırsın
Emin olabilirsin kardeşim, yorumun için sağ ol.
Türklere karşı ırkçılığın hat safhada olduğu bir oyunda böyle bir nick açarak hata yapmışsın.Atatürk'ü her Türk gibi sevebilirsin fakat böyle bir oyunda bu nicki kullanmak hiç olmamış.Sırf nickinden dolayı seni her öldürdüklerinde dalga geçip eğlenebilirler.Çok fırsat kollarlar.

Karşı çıkan herkese hak veriyorum olmamış kardeşim.En basit örnek olarakta; türkiyede niye Atatürk isminin kimseye konulmasına izin verilmediğini söylemek istiyorum...

oyunda gördüm o çarı ama çok yanlış buluyorum o ismi sen en iyisi başka car ac o isimde öle alsınki başkaları o isimde car açamasın ulu önder atatürk cumhuriyeti gençlere teslim etti elite silkroadı değil .............. sin:

ThePrestige

Bilgiliyim
CuNDeRs demiş ki:
krayz-jojuk fln açsaydin tam sana göreydi çaylak..!
Kendine yakışanı herkese de yakıştırma :byes:

charismaboy demiş ki:
oyunda gördüm o çarı ama çok yanlış buluyorum o ismi sen en iyisi başka car ac o isimde öle alsınki başkaları o isimde car açamasın ulu önder atatürk cumhuriyeti gençlere teslim etti elite silkroadı değil .............. sin:
Oynamaya devam ediyorum.Nickimde ATATURK kalıcak arkadaşım.Silkroada teslim etti ne oluyor ya bi kendinize gelin saçma sapan cümlelere başladınız yine.

önceki sayfada bir arkadaş yazmıştı, sanırım gözünden kaçmış..

"Karşı çıkan herkese hak veriyorum olmamış kardeşim.En basit örnek olarakta; türkiyede niye Atatürk isminin kimseye konulmasına izin verilmediğini söylemek istiyorum... "

Yukarı Alt