Merhaba arkadaşlar bundan 50-55 gün önce arkadaşımın tavsiyesi ile - 100 TL yatırdık.Arkadaşım bana daha önce 50 TL yatırdığını ve bir sorun yaşamadığını söylemişti... Neyse tam gittim eve canlı desteği açacağım birde ne göreyim duyurular bölümünde adminin acile kaldırıldığı yazıyor. Bende annem görmesin diye dekontu çöpe attım. Tam 2 ay bekledim ... Şu 1 hafta canlı destek açıldı. Ohh dedim en sonunda alacağım istediğim şeyleri birde ne göreyim herif bana ödemeniz gözükmüyor diyor. Neyse beni PTT ye yolladılar gittim baktım para geri gelmemiş. Herif en son ödemeniz bu hesapta gözüküyor diyor. Gittim söyledim yok kesinlikle ödemeniz gözükmüyor diyorlar ve bana 100 TL boru gibi girdi bundan sonra ne siIkroadmax nede başka bir site sadece EXL ...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Allah korusun sağlık ciddi bir konudur, kimsenin canına malına zarar gelmesin aman diyorum herşey yalan şu dünyada kimseyi sevmek zorunda değiliz ama işe sağlık sıhhat girince orada dururuz sağlık problemi çekenlere çok geçmiş olsun der çekiliriz köşemize :muck: :kalp:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
extraloob demiş ki:
Allah korusun sağlık ciddi bir konudur, kimsenin canına malına zarar gelmesin aman diyorum herşey yalan şu dünyada kimseyi sevmek zorunda değiliz ama işe sağlık sıhhat girince orada dururuz sağlık problemi çekenlere çok geçmiş olsun der çekiliriz köşemize :muck: :kalp:
Büyüklükte bunu gerektirir. :kalp: :kalp: :kalp:

Fre3sTyLe demiş ki:
extraloob demiş ki:
Büyüklükte bunu gerektirir. :kalp: :kalp: :kalp:

Ben hastalanmasına birşey demiyorum zaten insanlık hali ama bu yaptıkları yakıştıramadım :think:

Tüketici Hakları Mahkemesi bunun için var başvurmanı öneririm. Paranıda kuruşuna kadar geri alırsın.

mahkemeye gitse delili yok ptt makbuzunu boşuna saklayın demiyorlar zaten ptt makbuzun olsa sanırım problemde yaşamazdın ... (siteyi savunduğumdan değil şu makbuzları neden atarsınız anlayabilmiş değilim )

DreaMakeR demiş ki:
mahkemeye gitse delili yok ptt makbuzunu boşuna saklayın demiyorlar zaten ptt makbuzun olsa sanırım problemde yaşamazdın ... (siteyi savunduğumdan değil şu makbuzları neden atarsınız anlayabilmiş değilim )
+1 makbuz olsa...

EmmaW

bu site ilk açıldığı dönemler öm ile reklam yapıyordu exl deki kullanıcılara :) :)
Sro gold-silk vs. de 2 site tanırım 1 . extraloob.com 2. botturk.com :)

Exa

rank8
Annesi gormesin diye dekontu çöpe attıgına gore -18 benim gibi zaten mahkemeye veripte anne baba dırdırı mı cekiceksin yaş sınırı da tutmuyo.

Yukarı Alt