seskes

Joymax'ı ilk defa takdir ettim!!! Yuppiiiiiiiiiiii Türkçe dil seçeneği koymuşlar oyuna girerken!!!!!
options'ta yabancılara kapak olsun!!!! Ne mutlu Türküm diyene !!!

seskes

TAbi anladı Türk'lerin kolay pes etmeceğine dize geldi Joymax, umarım Türklere küfür eden onların server'lardan atılmasını Türk server'inin açılmasını ve ona geçmesini isteyen yabancılara Büyük bir KAPAKolmuştur ! ! !
zuahahaha... Cool Cool :lolmuch: :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: extrabeer extrabeer popcorn popcorn

-Resim Silinmiş. :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

seskes

zebanii demiş ki:
-Resim Silinmiş. :lol:
Al işte BU ! ! ! ! ! ! !! !! !! !! ! ! extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer popcorn popcorn popcorn popcorn

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Oynamıyom dağa silkroad filan sıctılar bırakdılar inmiyo bu %7 kaldı iptal ettim yüklemiyom bırakdım oyunu

seskes

kajmerim demiş ki:
Oynamıyom dağa silkroad filan sıctılar bırakdılar inmiyo bu %7 kaldı iptal ettim yüklemiyom bırakdım oyunu
Sıkma canını. önceden indiren birinden , veri dosyası olarak CD'ye atar sende ondan alır yüklersin. Rolling Eyes

çok güzel hll olsun valla
iyiki oynuyorum bu oyunu seviyorum 2 taen 80 charım osa bile yine acam bi taen str glavei :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

türkçe koymak zorunda çünkü ! Eğer farkındaysan gamesultan die bişe vardı türkler okadar çok oynuyolarki bi jest gibi bişe yani bu kahvekeyfi

Yukarı Alt