Server
Flora
Takımı
Galatasaray
İŞTE BU YAAA SEAL OF NOVA DÜŞTÜÜÜÜ

Server : Gaia
Item : Seal Of Nova CH Shield Br 17

Offers : Max. 1.7b cash

2b'den aşağıya satmam 8)

yıllardır oynuyorum ilk defa son lvl bir item düştü be hayret sana joymax sonunda bu kardeşini de gördün puahahhahaaaa nese: makara: nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
2b mi delmisin hacı en az 5b hayırlı uğurlu olsun bu arada başka serveri bilmem ama pacificde 5b den okuturum onu

yok bro o kadar etmiyor kimsede 5b para yok ahahaha 2b iyidir candır şimdi bi tospa alıyorum dedi onu bekliyorum birazdan cashlerle takla atarken ss çekeceğim nese:

extraloob demiş ki:
mavii demiş ki:
2b mi delmisin hacı en az 5b hayırlı uğurlu olsun bu arada başka serveri bilmem ama pacificde 5b den okuturum onu

yok bro o kadar etmiyor kimsede 5b para yok ahahaha 2b iyidir candır şimdi bi tospa alıyorum dedi onu bekliyorum birazdan cashlerle takla atarken ss çekeceğim nese:
Okan Abi Pm Bekliyorum Abiicm Lütfen Bakya :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JetHomme demiş ki:
ooo süper.. char bladermi olucak acaba :lol:

2.3b veren çıktı ahahaha 3b'den aşağıya satmam off nasıl düştü bu alet ya bende diyordum bugün ulen çatır çatır nova düşüyor herhalde düşmesi kolay zank diye bugün bana düşmüş wayy be joymax 5 yıl sonra beni de sevdinnnnn :mrgreen: :twisted: :lol: :santa:

Hayırlı Olsun

mavii demiş ki:
extraloob demiş ki:
mavii demiş ki:

hacı yapma kıyma o shıelda xD biraz pazarlık yaptır ortamı kızıştır yahu dakkasında satılırmı arkadaş :santa:
elde fazla bekleyincede degeri kalmıyo...zamanında 98+7 crt %100 xbowa 2b verdiler satmadım sonra fazla beklemekden ite kaka anca 750m e gitti :roll: :mrgreen:

ps:Nova itemlerin drop rate'si yüksek.Yakında tüm oyun nova item dolacak.Fazla beklemeden sat abi 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2.3b verdiler satmıyorum dedim gaza getirdiniz beni yarın 4b'ye satacağım 8)

Crisis demiş ki:
hacı yapma kıyma o shıelda xD biraz pazarlık yaptır ortamı kızıştır yahu dakkasında satılırmı arkadaş :santa:
elde fazla bekleyincede degeri kalmıyo...zamanında 98+7 crt %100 xbowa 2b verdiler satmadım sonra fazla beklemekden ite kaka anca 750m e gitti :roll: :mrgreen:

ps:Nova itemlerin drop rate'si yüksek.Yakında tüm oyun nova item dolacak.Fazla beklemeden sat abi 8)
Crisis demiş ki:
extraloob demiş ki:
2.3b verdiler satmıyorum dedim gaza getirdiniz beni yarın 4b'ye satacağım 8)
yarın 2.3ü özlersin belki abi... :curtain:
+1907

PS:Hayırlı olsun abi^^

Yukarı Alt