Aslında tatil kısmını tartışmamız yersiz olur sonuçta çok büyük bir tehlike ortada yakın zamanda böyle bir salgın ( çok can alan ) olmadığı için ne demek oldugunu bilmeyenlerimiz var ama tarihe bakmak gerekirse ülkeleri gerçek anlamda yıpratan salgınlar olmuş..

umarım umulduğu gibi bir salgın gerçekleşmez.

Brooklyn

Buralıyım
"İşte Bu İnanılmaz Okullar 4 Hafta Tatil..! " topici yorum sayısı :arrow: 60
"Domuz gribinden korunmanın yolları" topici yorum sayısı :arrow: 4
Kimse ciddiye almıyor gibi fakat olaylar ciddileştiğinde halimiz ne olur düşünen pek yok :think:

Ps : Sanmayın ki ben korunma yolları topicini okudum :P
Tatil olursa fena olmaz hani :dance: :mrgreen:

Xplosive

Bilgiliyim
Ne domuz gribi ülkemde yayılsın ne de okulum tatil olsun en büyük temennim bu yönde.

Arkadaşlar bu arada benim bildiğim domuz gribinin öldürme oranı normal gripden daha düşük 1000 'de 1 gibi bir rakam dı ama yinede hastalanan insan sayısıda işin içine giriyo bu nedenle tehlikeli olabilir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
balon haber, ne vakalar var ilköğretim okullarına bir kontrole girsinler görsünler alayı hasta geberiyor hepsi sağlıksız koşullarda büyüyen çocuklar domuz giribine gerek yok zati kendi griplerini okullarda paylaşıyorlar :P

extraloob demiş ki:
balon haber, ne vakalar var ilköğretim okullarına bir kontrole girsinler görsünler alayı hasta geberiyor hepsi sağlıksız koşullarda büyüyen çocuklar domuz giribine gerek yok zati kendi griplerini okullarda paylaşıyorlar :P
Ana Haber Bültenlerinden ve bazı gazetelerden gördüğüm kadarıyla paylaştım,TBMM de konuşulmadan kesin bir karar çıkmaz yinede :think:

Pff tatil matil olmasın ya.Zaten meslekdeyiz günde 10saat işliyoz ona zor dayanıyorum 15 felan olursa ço kkötü olur veya temmuzda ders işlerik yazın da hiç çekilmiyor.Bence olmasın tatil felan :roll:

cumartesi pazar gününü bile sevmezken 4 hafta tatil fena oturur içime..

büyük konuşmayım ama sanmıyorum bizim buralara domuz gribi geleceğini ama 4 hafta tatil yapmak isterlerse yapsınlar :dance:

İnşallah böyle saçma sapan bir şey olmaz. alın aşıları alın amerika batmasın

Yukarı Alt