Jigsaw

Aileden
Çok güzel olmuş kendini de parlatmasaymışın ama. Kılıç da kırmızı olaymış Dark Side. hmm

A

Anonymous

Guest
ya madem sen ps den anlıyosun kardeş senden bi ricam var. romantik bir arkaplanın üzerine romantik bi yazıda Ö yazarmısın. tema yapıcamda telefonuma

_CaspeR_

Buralıyım
sende herügn bişeyler denmiyosun geliştiriyosun kendini baya bakyıorum gittikçe tbrk kutlarım bu kadar kısa sürede :mrgreen: mucX mucX

Jigsaw

Aileden
BøBa demiş ki:
Jiggy benim darkside ile işm olmas.

Come to Lightside we have cOld ^^

Bn türkiye asi DARKJEDI'lar grubu başkaniym xD SW nin bi oyunu war çoq ünlüdür gerçek SW fanlari bilir Wink
Darkjedi mı olur yaw. Lightside olur yeşilli mavili morlu da olabilir bi de dark side olur kırmızılı ya da kıtlıktan mavileri yürütürler Jedi'lardan bkz. Anakin. Lightdarkımsı jedi ıyk. :mrgreen: Chewbacca rulzz.

Joind the dark side we have cookies.

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Yaw SW camiasi o kadar genişki nasil anlataym.

Jedi konseyine bağlılığı bulunmayan,bağımsız hareket eden görevleri yerine getirmeyen JEDI'lara asi ünvanı verilir.Bunlardan bazılarıda haklı sebeblerden dolayı DARKSIDE'a geçerler.İşte bunlar DARKjedi oluor.

Bir örnek wererim Count Dooku bir darkjedidir.Asi bir jedi ve bahanesi olarak DARKSIDE'a geçmiştir.DARKJEDI'lar açık mavi , kırmızı ve siyah saber kullanırlar Wink

_CaspeR_

Buralıyım
BøBa demiş ki:

Jedi konseyine bağlılığı bulunmayan,bağımsız hareket eden görevleri yerine getirmeyen JEDI'lara asi ünvanı verilir.Bunlardan bazılarıda haklı sebeblerden dolayı DARKSIDE'a geçerler.İşte bunlar DARKjedi oluor.

Bir örnek wererim Count Dooku bir darkjedidir.Asi bir jedi ve bahanesi olarak DARKSIDE'a geçmiştir.DARKJEDI'lar açık mavi , kırmızı ve siyah saber kullanırlar Wink

gü<el açıklama idi vaaaaay be ama bencede kılıç filan renkli olsa daha şekil karizma dururdu :mrgreen: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
BøBa demiş ki:

Hacım o jedi değil ki bildiğin Sith lord dark jedi değil yaws. Eğik kabzalı karizma red saberı var. Neyse bunun kitapları falan oluyor ben onları okumadım hiç onda yazıyor herhalde. :mrgreen: Filmleri izledim oyunlarını bitirdim.

Jigsaw

Aileden
BøBa demiş ki:
Count Dooku Yodanin padawani Ayrica Qui Gon Jinnin Masteridir You understand it ^^
Anakin'in de kolunu kesti. :mrgreen: Ama darkjedi değil. Sith lord. Eskiden Jedi dı sadece.

Yukarı Alt