Aylardan Ekim soguk bir Ramazan bayramı ve gayet masumane bir şekilde memleketteki arkadasımın internet cafesine gidiyorum.Biraz hosbes, bayramlasma ardından bir oyun muhabbeti dönüyor ama herkes cok heyecanlı bir sekilde bişiler anlatıyor.Bende o zamanlar OGame oynuyorum.Beni oyuna baslatan arkadasım o zaman o cafede calısıyor ve bana dönüp kanka sende oynasana manyak bir oyun diyo.Ben ilk etapta soguk yaklasıyorum cunku karısık seyler soyluyorlar.Str,int sword, skıll bilmem ne ömrümde duymamısım derken gaza geliyorum ve bana bir accaunt acıyorlar.Onlar Oasisdeler ama oraya bir türlü giremiyoruz hep crowded O zamanda Rome(New) populete ve beni oraya kaydediyolar.İste su potcu, su atcı böle yapcan böle kescen neyse ben baslıyorum 1 saat sonra bir bakıyorum ben lvl 8 olmusum.Ehuheuheu ohooo diyorum ben 10 gunde 70 olurum.O zamanlar lvl sınırı 70 :mrgreen: Neyse tatil bitiyor ve Muglaya dönüyorum.Ogame bitti beni için yukledim SRO'yu basladık kasmaya ama ne görev bilioz nede sos.Kasap gibi önümüze ne gelse kesiyoruz.Derken bi guilde girdim sohbet muhabbet derken keless'le tanıstım TG bekliyolarmıs bana item filan vermişti friende ekledi cok mutlu olmustum.Sonra aylin diye bir kızla tanıstım ondan ögrendim görev filan yapılıyomus ama ben lvl 25 olmustum siz düşünün artık kasaplıgı :lolmuch: Neyse geldık Earth Taositlere Evil or Very Mad Abi bunlar ne salak seyler bana bi cakıolar hopp yerde.Keless diyorum ne iş sende diyo armor war ondan garment giyiyoz yine olmuyo ıd pass veriyorum ona bi bakıo ohoo ooo char mafiş kulli yasrısı str yarısı int yarısı peachon yasrıs heuksal zuhahahahha Kanka bu char adam olmaz yol yakınken dön diyor tam o sinirle geri giderken oda nee ilk sosum düşüyor 36 yada 37 lvl bir chest wayyy ama buda kurtarmaz kanka seni diyor ve ilk char böylece yalan oluyor.Yeniden bir char acıyorum nick SpeedeR yürüüü beee zuhahahahaha Ozamanlar bot kullanan cok az onlarda söylemiyolar bile yeni bir guilde giriyorum TurkishLand. AzureWrath ve Last_OTTOMAN cok yuksek ıkısıde ve thieflik yapıolar orda tanısyoruz manyak gunler yasadık.Event zamanına denk geldık beraber hep summon scroll acıyoduk neyse char oldu 49 lvl ve cogu arkadasım oyunu bıraktı.Dedik satalım bu charı ve nasıl olduysa satıldı zuhahahaha. keless filan Pasific'e gectik orda kurduk bir guild.Baya muhabbet oldu ama yuksek 3 kişi wardık ve diger guidlere karsı zayıf kalıyorduk.Dedim bu iş böle olmaz sefacım birleşelim mk Kimle dedi dedim NoWayOut diye bir guild war hep globallerde goruyorum onlara yazayım bakalım ne olacak charda yeni 53 lvl oldu ıshade filan kesiyorum ve nick alıyorum extraloob diyorum bu ne yazalım bakalım ve Okan hayatıma giriyor zuhahahahhha Ok diyor Okan gelin birleşelim biz geciyoruz oraya aman tanrımm hep yuksek adam ortam cok iyi muhabbet sohbet action derken lvl 58 olmusuz AngelSoul geliyo diolar.Nicki önceden duydum cocuk cok biliyo bu oyunu ve gece baslıyoz muhabbete.Cocuk hem yuksek hem cok biliyo hemde mutevazi bide benim hemso cıkmıyo mu Allahh eheuheuehuehu Sonrası zaten anlatılmaz sadece yasanır extraokk Sro hayatımda keless, kedicik, AzureWrath ve TurkishLand'ın ayrı yeri vardır ama NWO' da olmak içindeki herkesle birlikte gercekten ama gercekten bir AYRICALIKTIR. Hepinizi cok seviyorum. İnsallah SRO ile baslayan bu dostlugumuz ebedi kalır.Yeni ve son serverda sizlerle beraber olmak dileklerimle extrabeer
(Bu arada nickim olan Last_OTTOMAN'ı Rome serverından bi arkadastan caldım :mrgreen: )

Haaa Leth4L, LanCeLoT ve adını daha hatırlamadıgım diger kankalarım sizleri unuttugumu sakın sanmayın.Sadece Hercules serverınıda girersem cıkamayız bu yazı bitmez diye yazmadım ama sizlerde cok özelsiniz. HYSTERIA ilede ve EvilSoul ilede cok guzel anılarımız var.İnsallah onlarıda bi ara paylasırım extraokk

wahh duygulandım asım yav herkesın guildi kendıne guzeldır ama su oyuna athenste basladım turkler adlı guilddeydık irfanokan beykozlu f25nuketr o zmaan sağlam bı guilddi yenıler tanımaz bu ısımlerı heralde :mrgreen: romede charım oldu sizin unıondaydım ama kendı guıldımın adı bıle aklıma gelmıyor :mrgreen: tıbete gectım heretıcle beraberdık hala beraberız pacide nwoda toplandık kocaman aile olduk extrabeer nwo bambaska

Deniz senden baska okuyan yok sanırım kanka Confused Ya görmediler yada uzun diye es geciyolar eheuehuehuehu :mrgreen: Ama yinede NWO RulezZzZzzZzzzZZzzzz...

vay be harbi ne guzel benim de troy da baslayan noob hallerim tibette All_Stars guildinde devam etti bir ki server salak sacma char actıktan sonra pasificte NWO ve botla tanıstım:D ne mutlu ki tanısmısım sizin gibi dostlarım var

sus 2 dk bıdı bıdı
sen sımdı nabıcaksın bılıonmu talha pc ye sro yu yukle ben yenı actım ehuehue int olmama ragmen hıc yatmadım lag yok yanı anla modemı bı sıfırdan kurmayı dene

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannes Asım'cım gerçekten yazılarını okurken hele ki son satırlarını okurken içim titredi gözlerim doldu çok tatlı yazmışsın kardeşim ne diyeyim seni tanımak senle olmak apayrı bir anıydı.

sana özel hiç söylemediğim bir duygumu yazayım oku gör bakalım.

Asım ile bir şekilde irtibata geçtik baktım deli dolu bir çocuk dizginlemek zor yanında geleceği adamları da tanıyorum dedim bunlarla çok uğraşırız ama gene de Asım'a ısındım alalım dedim çocuklarda onayladı Asım'lar topluca geldiler gelen kişilerle ufaktan minicik bir iki dialog oldu en ufak sorunda ben müdahele etmeden Asım olaya el atardı (yanıdna getirdiği kişilere kol kanat gerer bana karşı çıkmalarını engellerdi) o zaman anladım ki öyle bir kardeş tanımış ve aramıza almışım ki helal olsun dedim çok tatlı yetişmişsin hacım hiç bu sağlam ve asil duruşunu bozma.

neler yazmışım be kardeşim beni de duygulandırdın hacım rahat ol sen NWO ben olduğum süre içerisinde tam kadro birgün toplanacak Cool

Love u hacım extraokk Benim hakkımdaki düsüncelerin için cok tsk ederim İns bir arada toplanırız hacım yoksa gerisi hikaye extraokk

Yukarı Alt