XLaw demiş ki:
http://patrz.pl/filmy/kierowco-nie-badz-bezmyslny

Aynı film, başka linkte... Tam 6 kez izledim halen ilk seferki gibi etkileniyorum..
Trafik kazaları ile ilgili çok güzel ve tanıtıcı bir film adamı ağlatacak yahu :cry:
bizim trafik bilgilendirme flimleri cizgi film feyiz alanda yok koyacaklar böyle bi trafik kazaları ve bilinçlendirme diye daha etki olur bence...

Apt

rank8
facebookta 2 ay önce izledim gerçekten güzel bir yapım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok eski birvideo biliyorum bunu...

alkollu araç kulanmaktan ceza yedim, aşırı hızdan ceza yedim çok kaza yaptım ama kimseye zarar vermedim sadece araca zarar verdim, halen de salak salak krize girer hızlı kullanırım hiç hoş değil ama koltuğa oturup trafiğe çıktım mı düşük tempoda gidemiyorum aracı istediğim an durdurabileceğim hissi kaplıyorum bünyemi dibine kadar yükleniyorum gaza en sevdiğim yol ise e-5 haliç köprüsünden bir başlarım sarıyer maslak çıkışına kadar gözü kapalı giderim ömrüm o yolda geçti halen de aklıllanmadım lakin siz siz olun asla hız yapmayın çok kötü birşey hele bir kaza atlattınız mı cidden soluğunuz kesiliyor kuzenim 2000-2001 TR Off Road şampiyonu genetikte hız var ama asla tavsiye etmiyorum trafik kurallarına uyun uydurun herkesi kaskosuz bir aracı asla kullanmayın ve emniyet kemerini takmadan yola çıkmayın hele ki aracı tanımıyorsanız asla hız yapmayın...

öncedende verilmişti ama neyse çok etkileyen bir video her ne zaman izlesem etkilenirim .. izlediğim ilk günden beri emniyet kemerimi hep takarım taktırırım :wink1:

Yukarı Alt