Server
Efes
Takımı
Besiktas
en fazşa 40 tane toplamısdır ve ılk gunden berı bırıktırıyoodur
ve hepsınıde expanda koyunca bole oldu ısde :mrgreen:

D3LT4 demiş ki:
en fazşa 40 tane toplamısdır ve ılk gunden berı bırıktırıyoodur
ve hepsınıde expanda koyunca bole oldu ısde :mrgreen:
ilk günden beri biriktirilmez
bu sadece 1 yada 2 saatlik olanı
sende scorpionlara git anlarsın ne demek istediğimi

ya ben bunu dün ve bugün keşvettim keşke daha önce bulsaydım
hem sp hemde lucky bakımından süper bişey
mekan scorpion bölgesindeki botların yanı botlar hiç dokunmuyo bunlara sende bi 8 li pt kurup item paylaşımlı yapıyosun ve topluyosun
buda hasılat
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
Dr.Toxin demiş ki:
titan ın manası ne
Titanlar, Yunan mitolojisine göre efsanevi Altın Çağ'da dünyayı yönetmiş olan güçlü tanrı ırkıdır.

Genellikle baz alınan Hesiod'un theogonisine göre en başta oniki Titan vardı. Bu Titanlar değişik kavramlarla özdeştirilmiştir. Örnek olarak, okyanus, hafıza, görüntü ve doğal kanun verilebilir. Baştaki oniki Titan daha sonra başka Titanları doğurdular. Bunlardan bazıları Prometheus ve Atlas'tı. Titanlar, babası Uranus'u tahttan atan Kronus tarafından yönetilmiştir. Titanlar ise Olimposlu tanrılar tarafından tahttan indirilmiştir.

Jigsaw demiş ki:
Dr.Toxin demiş ki:
titan ın manası ne
Titanlar, Yunan mitolojisine göre efsanevi Altın Çağ'da dünyayı yönetmiş olan güçlü tanrı ırkıdır.

Genellikle baz alınan Hesiod'un theogonisine göre en başta oniki Titan vardı. Bu Titanlar değişik kavramlarla özdeştirilmiştir. Örnek olarak, okyanus, hafıza, görüntü ve doğal kanun verilebilir. Baştaki oniki Titan daha sonra başka Titanları doğurdular. Bunlardan bazıları Prometheus ve Atlas'tı. Titanlar, babası Uranus'u tahttan atan Kronus tarafından yönetilmiştir. Titanlar ise Olimposlu tanrılar tarafından tahttan indirilmiştir.
saol ben yaza çar aççağım zmn bir mitolaji sözlüğü alam bari iyi nick oluyo ayrıca çar hoşuma gitti

Jigsaw demiş ki:
Dr.Toxin demiş ki:
titan ın manası ne

valla çok güzel oldmuş bende bilmiyordum ne anlama geldiğini sadece eski anakartın üzerinde yazıyodu bende ordan esinlenerek yazdım titan diye. çok teşekkürler sayende ne anlama geldiğini öğrenmiş olduk

aynı manzara bendede mavcut 2 saate 173 çorap Cool
bankada 2.5 kasa lucky stone var yaklaşık 4k sp geldi event basladıgından beri

ama ben black yweoların ordaki kangurulardan topluyorum :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
para botları event yaratıklarına vurmuyor

Sp harici gerisi bi işe yaramaz ama Harbiden o kdr çok toplamakta zor iş
Scorpionlara gidiyon kesiyonda saba ordan nasıl çorap çıkıyo anlamış degilim lvl en az 69

The_DifferenT demiş ki:
Sp harici gerisi bi işe yaramaz ama Harbiden o kdr çok toplamakta zor iş
Scorpionlara gidiyon kesiyonda saba ordan nasıl çorap çıkıyo anlamış degilim lvl en az 69
yanına kasmak için 25-30 lvl bir adam alıp partiyi item paylaşımlı yaparsan sanada onada çıkıyor

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Jigsaw demiş ki:
Dr.Toxin demiş ki:
titan ın manası ne

çok güzel açıklama beyler Playstation2'niz varsa GodOfWar2 yi oynayın orda bütün tanrılar var be Jiggy'nin de dediği gibi hep birbirlerini tahtan indiriyorlar oyunda da ve indirilen tanrılar Olimpus lu tanrılardan intikam alması için Kratos adlı karakterimize özellik veriyorlar ve Zeus yani Olimpus tanrılarının Kralı olan karaktere karşı geliyor..ve oyun bitiyor The Begins... Cool

Yukarı Alt