EFendi demiş ki:
Saat 20:55 sıralarında meydana gelen deprem, İstanbul, Adapazarı, İzmit ve Yalova'da da hissedildi. Kandilli Rasathanesi depremin merkez üssünün Çınarcık, şiddetinin ise 4.8 olduğunu bildirdi.
Allah Allah biz kocaelili degilmiyiz :S dün maç mı ne vardı onda bile daha fazla sallandık be detective :mrgreen:

Clawless

Öğreniyorum
DEPREMLERDEN ÇOK KORKARIM!

lanet olsun hala titriyorum Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hepimize çok geçmiş olsun 4.8 hafife alınacak bir deprem değil arkası gelir diye düşünüyorum ia kötü birşey olmaz Neutral

acayip korkarım bende geçmiş olsun 17 ağustosta biz izmit körfez de oturuyoduk karşımızdaki bina yokolmuştu detective

bende duydum çok pisti bende o ara müzik açtım benim monitör sallanmya başladı noluo dedim monitör kop kop modunamı geçti :lol:

2 3 sn oldu ama salam sallandı

baho1992 demiş ki:
bende duydum çok pisti bende o ara müzik açtım benim monitör sallanmya başladı noluo dedim monitör kop kop modunamı geçti :lol:

2 3 sn oldu ama salam sallandı
gece gece hiç gülceğim yoktu :mrgreen: :mrgreen:

Köpeğin tatlıymış :santa:

Valla burda bize bişey olmaz, Taşdelen oturduğumuz için belki 7 şiddetin olsa hissederis :mrgreen:

Ama acayip tırsarım depremden ya Confused Neutral

4.8 den bişi olmas korkmaın o kadr cnm yaw :mrgreen: bn izmirde üst üst e 5.8 ve 5.2 yaşadım.. + bide ewde yanlız ken Neutral

bizim ev halkı hissetti panik yaptılar dışarı çıkalım falan dediler kaldık içerde allah korusun deprem olursa millet napar hele biz istanbuldayız mahvoluruz valla 1 lokmaya muhtaç oluruz inşallah bişey olmaz dualarımızı esirgemeyelim arkadaşlar tek kurtuluş yolumuz dua etmek Idea

murat75 demiş ki:
bizim ev halkı hissetti panik yaptılar dışarı çıkalım falan dediler kaldık içerde allah korusun deprem olursa millet napar hele biz istanbuldayız mahvoluruz valla 1 lokmaya muhtaç oluruz inşallah bişey olmaz dualarımızı esirgemeyelim arkadaşlar tek kurtuluş yolumuz dua etmek Idea
deprem olsa emkeğe ihtiyacınız olmaz bide inşallahla maşallahla deprem engellenemez tedbir en önemlisi ve bilinç napcanı bilmek extraokk

Yukarı Alt