Server
Flora
Takımı
Galatasaray
İstanbul'da Bir Sürrealist

http://www.daliistanbulda.com/

lg3560+portrait-of-the-artist-salvador-dali-poster.jpg

kesinlikle kaçırılmaması gerekli bir sergi ilk fırsatta orada olacağım 8)

bütün siteyi tek tek gezin ve komple okuyun heleki aşkı ve yazdığı sözleri iyice özümseyin sonra gelin konuşalım :detective:

" Gerçek bir ressam en sıradan şeyler karşısında, en sıradışı fikirleri üretebilen kişidir. "
Salvador DALI

" Tüm dünya bana hayran olacak. Belki benden nefret edenler çıkacak. anlaşılmayacağım:
ama büyük bir dahi olacağımdan eminim. "

Salvador DALI

salvador-dali-clock.jpg

Bir Dali bir İbrahim Çallı hayranıyım 8)

Salvodor Dali'nin çalışmalarını çok beğenirim..Hepsinin Hayalimsi yapısı var..Gerçekten uzak.. farklı şeyleri anlatıyor..
Teşekkürler

gittim gördüm tavsiye ederim
gidince tabloya "bu ne bu ne bu ne" diye abuk sorular sorarsanız sanat sıkar insanı bazen anlamdırmadan bakmakta fayda vardır bir tablo hiç ummadığınız şekilde ufkunuzu genişletebilir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EFendi demiş ki:
gittim gördüm tavsiye ederim
gidince tabloya "bu ne bu ne bu ne" diye abuk sorular sorarsanız sanat sıkar insanı bazen anlamdırmadan bakmakta fayda vardır bir tablo hiç ummadığınız şekilde ufkunuzu genişletebilir
bir dönem yıllarrrr önce DGSA - MSU' de sergisi olmuştu taa o zamanlar gezmiştim hayran kalmıştım şimdi aynı lezzeti daha büyük bir şekilde pekişmiş bilgilerimle almak güzel olacak.

hemen gitmişsin hacım mekan nasıl kalabalık ve boğucumu giriş 10 ytl mi, araç için otopark varmı ?

taksiyle gittik otopark olayını bilmiyorum ama sitede duyuru kısmında yazmışlar emirgan parkı falan
elimizde davetiye vardı girişe ücret vermedik
mekan boştu ilk 3 gün çok kalabalıkmış artık tek tük giden olur
okullar gezi düzenler o günlere gelirsen bilemem tabi :mrgreen:

RoyalFlush

Bilgiliyim
Böyle sanatsal şeylerle genelde ilgilenmem.Bana biraz uzak...Ancak bu kadar reklamı yapıldı edildi diye,"yahu kimdir bu salvador dali" dedim ve biraz araştırdım birkaç resmini buldum.Gerçekten hoşuma gitti benim gibi bir "sanat özürlü" insan için bile farklı düşünceler yarattı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Black Rain demiş ki:
İTÜ Bilgisayar Bölümünü Kazanınca İstanbulda Olıcam Haliyle... Ve Böyle Sanatsal Faaliyetleri Asla Ama Asla Kaçırmayacağım...

sen ITU'yu kazan isro bot kredisi sana hediye alacağım söz yeterki kazan güzelim üzerine seni glob. mod da yapacağım 8)

bunlar kazanamazsın diye değil aksine kazanman için teşvik olsun diye.

Bayağı bir teşvik oldu :)
Okan, bende Extra Video Player yapmıştım onu yayınlarsam benim nickimi değiştirir misin? :P

extraloob demiş ki:
Black Rain demiş ki:
İTÜ Bilgisayar Bölümünü Kazanınca İstanbulda Olıcam Haliyle... Ve Böyle Sanatsal Faaliyetleri Asla Ama Asla Kaçırmayacağım...

sen ITU'yu kazan isro bot kredisi sana hediye alacağım söz yeterki kazan güzelim üzerine seni glob. mod da yapacağım 8)

Ne yani O Zamana Kadar Glob. Olamıyacakmıyım :P :lol:
Gaza geldim... Nerde benim test Kitabım ? :P :lol:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Black Rain demiş ki:
extraloob demiş ki:
Black Rain demiş ki:

Ne yani O Zamana Kadar Glob. Olamıyacakmıyım :P :lol:
Gaza geldim... Nerde benim test Kitabım ? :P :lol:
yandın daha 2 senen var :mrgreen: menejerliğe bağlayın konuşun :)
Edit: 3müş xD

Yukarı Alt