Journalist

Aileden
woauwww güzel böyle olayların ülkemdede olmasını görmek buda bir sanattır aslında ilgili tüm kişiler uygulamadan memnun ise hiçbir işe kötü gözüyle bakmam 8)

ekmek parası muhabbeti geçmiş sanırım ki orada çalışan kadınlar siz sanıyormusunuz ki askeri ücretle çalışıyor :lol: güzelliğine güvenip hayata bakış açısını geliştirmiş kadınlar en az 2-3 000$ maaş alıyorlardır oradan gelen misafirlerde elite kişiler olacağı için kazanacakları ortalama aylık parayı siz hesap edin :thumbsup: :curtain:

Ben bunu yerim yerimm :lol: ,+ olarak evede servis isterim :mrgreen: .Bu arada yok ekmek bulamayanlar var 350$ a laf edenler var.Herkesin yaşam olanakları vs.vs aynı değildir.Parası olan gider parası olmayan öyle resimlere bakar anca 8) :lol: .Sanat buna denir,Modernlik buna denir :starving: :beer: :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Biliyordum bu olayı sonunda Turkiyedede giriştiler. 350 dolara kıymak lazım farklı bi zevk olacağı kesin

Nyotaimori adı ve 350dolar çubuklarla yiyorsak kukuya denk getirmemek lazım çubukları ihihihiii :mrgreen: :twisted:

extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:
Biliyordum bu olayı sonunda Turkiyedede giriştiler. 350 dolara kıymak lazım farklı bi zevk olacağı kesin

Nyotaimori adı ve 350dolar çubuklarla yiyorsak kukuya denk getirmemek lazım çubukları ihihihiii :mrgreen: :twisted:
Sonra kalkıp döverler abi :P
Orda kapıda bulunan yarmalar gelir içeri al başına belayı :twisted:

Yukarı Alt