İstanbul parka giden gören varmı bu hafta sonu bir piste cıkalım diyoruz koşullar nedir ne zaman çıkılabiliyor ve ordan araba kiralayıp cıkabiliyormuyuz yoksa kendi arabamızla oluyormu ve bir sınırlama varmı araba için bilen varmıdır bilmiyorum ama açayım dedim.

Takımı
Galatasaray
Hamza ilgiliydi sanırım bu işlerle bir ulaş ona :P

Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
Gitmedim ama kendi arabanla girebilceğini sanmıyorum düşünsene faça şahin geliyor lastik yakıyor pistte oo yee kamon
faça şahin ahahaa bmw 320d 2011 bilen bilir 8)

Bu mesaj Nina Ricci rumuzlu uyeden alinti yapildi
Nina Ricci demiş ki:
Hamza ilgiliydi sanırım bu işlerle bir ulaş ona :P
ulaş da bro yüzünü gören cennetlik onun :) Nickini bulmak için bile arama yapmam lazım, sen görürsen bir söylersen iyi olur :beer:

Takımı
Besiktas
[tag]hmzsnmz[/tag]

Hamza bey çocuklar sen çağırıyor. :popcorn: :mrgreen:

İstanbul Parkı bilmiyorum ama izmirdeki pistte time trial için kendi aracınla girebiliyorsun, normal sadece turlamak için giriliyor mu bilmiyorum ama dolu olmadığı zamanlarda girebilirsin diye düşünüyorum veya ordaki siena cup için hazırlanan araçlarla girebiliyorsun hatta pistin sahibinin araçları olan f430 ve gallardodan birini kullanabiliyorsun tabi bu ikisi ücretli :P İstanbul parkta da bu tip olanaklar vardır mutlaka

Takımı
Besiktas
bizim burda bisiklet parkı var çürümüş tahtadan istersen gel halka serbest :D

Bu mesaj Maddy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Maddy demiş ki:
İstanbul Parkı bilmiyorum ama izmirdeki pistte time trial için kendi aracınla girebiliyorsun, normal sadece turlamak için giriliyor mu bilmiyorum ama dolu olmadığı zamanlarda girebilirsin diye düşünüyorum veya ordaki siena cup için hazırlanan araçlarla girebiliyorsun hatta pistin sahibinin araçları olan f430 ve gallardodan birini kullanabiliyorsun tabi bu ikisi ücretli :P İstanbul parkta da bu tip olanaklar vardır mutlaka
turlamak dediğin time trial da olur zaten farketmez o anlamda, gallardo olursa daha iyi zaten yakacağım lastik balata vs masrafı da tutar baya zaten çok uçuk değilse verilebilir ama izmir uzak istanbul parkda varsa böyle birşey iyi olur bakalım.

Yukarı Alt