Arkadaşlar darbeyle gelen darbeyle gider. Fikri her benimsemeyen darbe yapsın o zaman. Siyasete değil askerliğe oynayalım? Bırakalım da herkes kendi işini yapsın.

Darbe demokrasi ve insanlık ayıbıdır.
Demokrasiye inancım kalmadı. Darbe ise çözüm değil. Çözüm eğitim, o da bizde yok.

Ordudan Atatürkçüleri temizlemeyesüs oldu.Aynı şekilde yargıyı ve yasamayıda ele geçirirler.Zaten başlamışlar bile gözaltılara.
Bahaneyle hepsini çıkardılar , birde kitleyip sağlama aldı artık , sorunlarda unutuldu daha ne ?

Doma$no

Demokrasi için sokağa inen milli irade İstanbul' da sahilde takılan gençleri tartaklamış saldırmış muhteşem demokrasi :D

Şurada bile %50 lik kesime laf söyleyenler var. Cidden sizlere acıyorum, tiksiniyorum.
Mevzu ne AKP, ne Tayyip, ne CHP, ne MHP nede başka bi parti.
Biri %50 'lik kesim silah sesi duyunca yattı demiş, acaba kendisi o sırada nerelerdeydi?
Vatan elden gidiyor, vatanı yıkmaya, yakmaya çalışıyorlar siz halen daha Tayyip düşmanlığına devam ediyorsunuz.
Tayyip'e yine düşman gör ama şu süreçte, devletinin milletinin yanında ol.
Saygılarımızla.
Siz oraya vatan millet için değil , tayyip için gittiniz. Eğer vatan millet umrunuzda olsa , pkk askerleri katlettiği zaman meydanlara inerdiniz.

Bence Türkiyede uyuyan ışid hücrelerinden bahsettikleri bu mahluklarmış.

SolidOnline

Solid Online - 90 Cap
Vatan millet umrumuzda olmasa meydanlara zaten inilmezdi.
PKK askerlerimizi şehit ettiği zamanda elimizden geldiğince meydanlara indik.
Ben orada günahsız, suçsuz askerlere vuranları korumuyorum. Böyle birşey yapanıda PKK 'dan daha kötü bir konuma koyuyorum.
Siz söylemek istediklerimi yanlış anladınız.
Şu an ki mevzumuz vatan, millet, bayrak.

Doma$no

Neyi kutluyor bu millet 200e yakin vatandaş ölmüş yaralilar cabasj dolar 2 70den 80den 3 05e gelmis recep tayip erduvan sloganlari ile silah ve havai fisekle kutlama yapiyorlar.Ee parti onemli degildi ne bu erduvan bayraklari ve dombira marslari

Takımı
Galatasaray
Şurada bile %50 lik kesime laf söyleyenler var. Cidden sizlere acıyorum, tiksiniyorum.
Biri %50 'lik kesim silah sesi duyunca yattı demiş, acaba kendisi o sırada nerelerdeydi?
Vatan elden gidiyor, vatanı yıkmaya, yakmaya çalışıyorlar siz halen daha Tayyip düşmanlığına devam ediyorsunuz.
Saygılarımızla.
Evimde tecavüzlere şehitlere bu kadar tepki göstermeyen vatan karış karış satılırken evlerinde uyuyanları , gezi olaylarındaki insanlara vatan haini diyenleri aptalca bir şekilde tankların önüne geçenleri zevkle izliyordum.Ordakiler zaten senin benim gibi oy atıp tayyibin çağrısına gidenler değil hepsi teşkilatlardan toplanmış çoğu gerçek türk bile olmayan asıl vatan hainleri.Ne olursa olsun asker vatanı koruyandır gerektiğinde darbe bile yapıyorsa olsa engel olmaya çalışmak gerizekalılıktır gidersin ölürsün sonuç değişmez buna sen değil polis bile engel olamaz.

edit: rte karşıtıyım veya değilim bu olayın kişisi yoktur , bugün başta hangi hükümet olursa olsun ülkeyi kötüye götürüyorsa gerekeni yapılmalıdır.

Son düzenleme:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Her zaman vatanımızın yanındayım, yanındayız. Ama soru işaretleri var akıllarda. Her şeyden önce 162 şehit dedi az önce tvde. Milli yas ilan edilmesi gereken anda kutlamaların yapılması abes değil mi? Tesadüfen ekim öncesi? Emir alan erlerin olup bitenden bi' haber oluşu? Saat 10da yapılan darbe? Hiç bir baş gözaltına alınmadan sadece TRTye baskın? Köşkler saraylar dururken köprü ve havaalanının askerler tarafından kapatılması? Cumhurbaşkanının olduğu bilinmesine rağmen bulunduğu yerin kendisi çıktıktan sonra bombalanması? Hava hakimiyeti sendeyken yine cumhurbaşkanının havaalanına sağ salim inmesi? Az ötesinde saray varken TBMMnin bombalanıp ateşe alınması? Dünyanın en büyük 2. ordusunun* meclise hiç bir zarar verememesi? Darbe anında tank üstüne çıkan sivile askerin hiç bir şey yapmaması? (Bu ülke darbeler gördü g*t korkusundan sokağa çıkamazmış insanlar) Karşındaki gavurmuş gibi (düşman demiyorum) sela verip cihata çağrı? 4 asker öldürüldü Allah rızası için bırakın bi tekme de ben atayım? Edeb-i mağdur?
En kötü yönetim en iyi en başarılı darbeden daha iyidir. Asla desteklemiyorum desteklemem de. Sandıkla gelen sandıkla gitmeli. Ama bazı şeyler dokunuyor arkadaşım. Gerizekalı yerine konulmak zekamız ile dalga geçilmesi dokunuyor.
Başbakan açıklama yapıyor sanırsın balkon konuşması. Ne halk ne millet tek şey sultan Tayyip Erdoğan! sloganları.
Şu gecede dikkatimi çeken diğer şey ise 14 yıl sonra TRTde Yüce ATATÜRK ibaresini duymuş olmak.

Takımı
Fenerbahce
Herşey oluyor kaldırdım.

Son düzenleme:
Ne yalan söyleyim darbe bildirisi okunurken akpnin pisliklerinin sıralanması , yüce Atatürk denmesi heleki bunun TRTde olması çok hoşuma gitti.

AmIMad

Bakalım be.
Akıncı Hava Üstündelerdi millette ateş açtılar bende bacagımdan yaraladım oturunuz yerden milleti yok niye askerlere vurdunuz diye eleştiriyorsunuz fakat onlar terorist asker degil idam etmek gerekiyor sivil halka teroristte yapılmadık şekilde ateş açtılar

Son düzenleme:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Akıncı Hava Üstündelerdi millette ateş açtılar bende bacagımdan yaraladım oturunuz yerden milleti yok niye askerlere vurdunuz diye eleştiriyorsunuz fakat onlar terorist asker degil idam etmek gerekiyor sivil halka teroristte yapılmadık şekilde ateş açtılar
Ok.

R.T.E size evden çıkın,demokrasi zamanı demese şuan evinizde oturup olanları izlicektiniz ama R.T.E dışarı çıkın dedikten sonra millet dışarı çıkmaya başladı ee o adam demeden önce nerdeydiniz? bu sizin yaptığınız iş VATAN AŞKI değil RTE aşkı..

''aptal çomarsınız!''

Vatan millet umrumuzda olmasa meydanlara zaten inilmezdi.
PKK askerlerimizi şehit ettiği zamanda elimizden geldiğince meydanlara indik.
Ben orada günahsız, suçsuz askerlere vuranları korumuyorum. Böyle birşey yapanıda PKK 'dan daha kötü bir konuma koyuyorum.
Siz söylemek istediklerimi yanlış anladınız.
Şu an ki mevzumuz vatan, millet, bayrak.
Vatan millet umrunuzda değil zaten,birbirimiz kandırmayalım.

Saygılarımızla.
+1

R.T.E size evden çıkın,demokrasi zamanı demese şuan evinizde oturup olanları izlicektiniz ama R.T.E dışarı çıkın dedikten sonra millet dışarı çıkmaya başladı ee o adam demeden önce nerdeydiniz? bu sizin yaptığınız iş VATAN AŞKI değil RTE aşkı..

''aptal çomarsınız!''
+1

Yukarı Alt